15 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 15 , Toplam 15

Bornozluklar

     Banyo malzemeleri kategorisi 8 çeşide ayrılır. 1: Köşe Sepetleri, 2: Bornozluklar, 3: Diş Fırçalık-Sabunluk, 4: Havluluklar, 5: Tuvalet Kağıtlığı, 6: Klozet Fırçalığı, 7: Cam Etejerler, 8: Diğer Ürünler. Biz size bornozluklardan bahsedeceğiz.

     Bornozluklar banyoda bornoz asmak için kullanılmaktadır. Ürünlerimiz Kuğu, Serena ve Star markalarına aittir. Oldukça kaliteli olarak üretilen ürünlerimiz pirinç ile yapılıp altın, krom ve antik kaplama ile kaplanmaktadır.

     Ürünlerimizin renk çeşitleri olup banyo dekorasyonunuza göre seçim yapma olanağı sağlamaktadır. Ürünlerimiz uzun ömürlü olup 2 yıl garantilidir. Montaj işlemi oldukça kolay olup isteğiniz üzere söküp takma işlemi uygulanmaktadır. Ürüne zarar verilmemesi amacı ile temizliğinde sadece nemli bez yeterli olacaktır. Bazı kimyasal ürünlerin (çamaşır suyu, deterjan vb.) temas etmesi durumunda ürünün dış yüzeyi zarar görmesinden kullanılmaması önerilir. Ürünlerin cam, kristal, porselen, eskitme gibi birçok modelleri mevcuttur. Kutu içinde montaj aparatları (vida ve dübel ) bulunmaktadır. Ürünlerimizde taksit imkanı bulunmaktadır. Taksit için gerekli bilgileri ürünlerin detaylı açıklamalarından ulaşabilirsiniz.