32 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 24 , Toplam 32

Diş Fırçalık Ve Sabunluk

      Banyo malzemeleri kategorisi 8 çeşide ayrılır. 1: Köşe Sepetleri, 2: Bornozluklar, 3: Diş Fırçalık ve Sabunluk, 4: Havluluklar, 5: Tuvalet Kağıtlığı, 6: Klozet Fırçalığı, 7: Cam Etejerler, 8: Diğer Ürünler. Biz size diş fırçalık-sabunluklardan bahsedeceğiz.

      Diş fırçalık ve sabunluklar lavabolarda diş fırçalarımızı ve sabunlarımızı bırakmak ve temiz tutmak için kullanılır. Ürünlerimiz Kuğu, Medusa, Serena ve Star markalarına aittir. Oldukça kaliteli olarak üretilen ürünlerimiz pirinçten yapılmaktadır. Ürünlerimiz krom ve antik kaplama ile kaplanmaktadır.

Ürünlerimizin renk çeşitleri olup lavabo dekorasyonunuza göre seçim yapma şansı vermektedir. Ürünlerimiz uzun ömürlü olup 2 yıl garantilidir. Montaj işlemi oldukça kolay olup isteğiniz üzere söküp takma işlemi uygulanmaktadır. Ürüne zarar verilmemesi amacı ile temizliğinde sadece nemli bez yeterli olacaktır. Bazı kimyasal ürünlerin (çamaşır suyu, deterjan vb.) temas etmesi durumunda ürünün dış yüzeyi zarar göreceğinden kullanılmaması önerilir. Ürünlerin cam, kristal, porselen, eskitme gibi birçok modelleri mevcuttur. Kutu içinde montaj aparatları (vida, dübel ve zamak bağlantı) bulunmaktadır. Ürünlerimizde taksit imkanı bulunmaktadır. Taksit için gerekli bilgileri ürünlerin detaylı açıklamalarından ulaşabilirsiniz.