50 CM PLANYA BIÇAĞI

40,00 / adet

MEVCUT : Tükendi

50 Cm planya bıçağı, planya bıçakları günümüzde ağaç işleri atölyesinde şerit testere makinelerinden kullanılan üründür.


adet

PAYLAŞ
ARKADAŞINA GÖNDER
YAZDIR

PUAN
YORUMLARI GÖR
YORUM YAZ

STOK KODU
:
BİLERPLN003

BARKOD
:
56007718

ETİKET
:

50 CM PLANYA BIÇAĞI

Planya bıçakları günümüzde ağaç işleri atölyesinde şerit testere makinelerinden kullanılan üründür. Planya makinesi kesici bıçakları yardımı ile parçalardan cumba açmak, pahlı yüzey açmak gibi işlemlerde kullanılmaktadır. Şerit testere makinelerinde kaba ölçülerinde kesilen iş parçalarının bir yüz ve bir cumbaların rendelenerek düzeltilmesi planya makinesi ile yapılır.
Planya makinesi, bıçaklarla işlem yapan bir makinedir.
Planya bıçağı ürününde 1.sınıf yüksek kalite düzeyinde malzeme kullanılmıştır. Kaliteli malzeme kullanıldığından dolayı bıçakta hiçbir paslanma tepkimesi görülmemektedir. Bıçağın kırılma ve çatlama gibi bir olayla karşılaşılması söz konusu değildir. Ürünlerimizin tümü mağazamızda bulunan kalite kontrol birimlerinde kontrol işleminden geçtikten daha sonra paketleme işlemi gerçekleşmektedir.

Ebat50 Cm

 

'den aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren 7 gün içinde karşı ödemeli olarak iade edebilirsiniz.Ayrıntılı bilgi için İade Politikası bölümünü inceleyebilirsiniz.Değişim işlemlerleri için teslimat tarihinden itibaren 7 gün içinde ile ücretsiz gönderim hakkına sahipsiniz.

Doğrulama: 799b055b5e1c9bff