49 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 24 , Toplam 49

Goldaks Mobilya Kulpları ve Askılık

Goldaks Mobilya Kulpları, ev ve iş yerlerinizde ki mobilyalarınızın şık tasarımını en üst düzeye çıkarmaktadır. Ürünler 1 sınıf kaliteli malzemeden üretildiği için son derece dayanıklı olup uzun ömürlüdür. Ürünlerin farklı modelleri ve ebatları sitemizde mevcuttur. Ürünlerimizin dış yüzeyi ( kaplama ) zarar görmemesi için temizliğinde kimyasal kullanılmaması gerekmektedir.

Düğme Kulpları, son derece şık olup dolaplarınızda estetik bir görünüm kazandırmaktadır. Ürünlerin montajı oldukça rahat olup tornavida ya da şarjlı matkap ile gerçekleştirilebilir. Bunun yanı sıra Gömme Kulplar da mobilyalarınızın görünümüne şık ve hoş bir görüntü kazandırmaktadır. Ürünlerin kaplamasına zarar vereceği için temizliğinde kimyasal ( deterjan, çamaşır suyu, asit vb. ) kullanılmaması gerekmektedir. Aksi taktirde ürün yüzeyinde istenmeyen görüntüler oluşmaktadır. Ürün temizliğinde nemli bir bez kullanılması yeterli olacaktır.

Askılar, 1. Sınıf kaliteli malzemeden üretilmiş olup son derece dayanıklıdır. Ürün montajı oldukça rahat olup kişiyi yormamaktadır. Ürünlerimiz çoğunlukla ahşap zemin üzerinde kullanılmaktadır. Ancak doğru parçaları sağladıktan sonra metal zemine montajlamak da mümkündür. Ürünlerimizin temizliği oldukça basit olup nemli bir bez yeterli olacaktır. Ürün temizliğinde kimyasal kullanılmaması kesinlikle önerilmemektedir. Kimyasal ile temas halinde ürün yüzeyinde istenmeyen kötü görüntüler oluşması ihtimaldir. Portmanto askılar, son derece şık tasarımı ile evinizin havasını değiştirecek. Ürünlerimiz 1. Sınıf kalite ile üretilip uzun zaman sizlere hizmet edecektir. Doğru kullanım ile zarar görmeyecek ve uzun süre sağlam kalacaktır. Ürünlerimizin temizliğinde kimyasal kullanımı önerilmemektedir, aksi taktirde ürün yüzeyinde istenmeyen görüntüler ( paslanma, oksitlenme, kaplama kalkması, kaplama soyulması, kabarma ) açığa çıkabilir. Bu sebepten ötürü ürün kolay temizlik imkanı sağlayarak temizliğinde nemli bir bez yeterli olacaktır.

Ürünlerimiz uygun fiyatları ile sitemizde siz müşteri ve kullanıcılarını beklemektedir. Farklı model ve ebatları ile sitemizde ürünleri yer alan Goldaks siz müşterilerimiz için en iyi mobilya kullanım imkanı sunmaktadır. Ürünler zamak metali ile yapıldığı için son derece dayanıklı olup siz müşteri ve kullanıcılarımıza uzun süre hizmet edecektir. Ürünlerimiz farklı model ve ebatları ile sitemizde siz değerli müşteri ve kullanıcılarımızı beklemektedir.