114 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 24 , Toplam 114

Metax Mobilya Kulpları ve Askılar

Metax Mobilya Kulp, mobilyalarınız da şıklığa şıklık katan ürünlerimiz adeta dekor amaçlı kullanılmaktadır. Kullanımı oldukça kolay olan bu ürünü hiçbir yan etkisi olmadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Temizlenmesi oldukça kolaydır. Yüzeyinde leke ve kir gibi kötü ibareler bulundurmamaktadır. Nemli veya kuru bir bez yardımı ile rahatlıkla çaba sarf etmeden temizlik aşamasını yapabilirsiniz. Birden çok model ve renk seçeneği ile müşterilerimize yardımcı olmaktadır ve kolaylık sunmaktadır. Her türlü mobilyalarda ve dolap kapaklarında kullanılmasın mümkündür. TV Ünite Kulpu, şık modelleri ile ünitelerin modernliğini tamamlamasına yardımcı olmaktadır. Üniteleri daha kolay bir biçimde kullanılmasını sağlamaktadır.

Mobilya Kulpu1. Sınıf kalitede üretilen bu ürün darbelere ve çizilmeye karşı oldukça dirençlidir ve üstün performans sergilemektedir. Ürün zor durumlarda sütün kullanım imkanı sunmaktadır. Son sınıf kalitede olan bu ürün uzun ömürlüdür ve uzun yıllar kullanılsa bile ilk gündeki şıklığını korumaktadır. Tornavida ve şarjlı matkap sayesinde kolay bir şekilde montaj imkanı sunmaktadır. Montaj imkanı oldukça kolay olması yanı sıra sökülmesi de oldukça kolay bir şekilde yapılmaktadır. Doğru bir montaj sayesinde ömrüne katkı sağlamış olmakta ve ömrü oldukça uzamaktadır. Dolap Kulp, ürün kullanım yerleri farklı olabilir ama işlevi aynıdır. Birçok yerde kullanılmakta olan bu ürün dolap kulpun da ayrı bir stil kazanmaktadır. Ürünü su ve sıvı gibi maddelerden uzak tutulması ürüne katkı sağlamaktadır. Aksi takdirde ürünün yüzeyinde paslanma ve renginde akma gibi olumsuz durum meydana gelmektedir. Kimyasal ürünler ile temas etmesi sonucunda ürün ciddi hasarlar almaktadır temizlik aşamasında kimyasal ürün kullanmadan yapılmalıdır. Bu kimyasallar ( çamaşır suyu, asit, alkol, deterjan, kireç çözücü ve diğer çözeltiler ) dan uzak tutarak ürünün daha uzun yıllar kullanmanıza yardımcı olmaktadır. Uyarıları dikkate almanızı rica ve arz ederiz.

Ekonomik fiyatlarla müşterilerimizin dikkatini çekmektedir. Birçok model ve renk seçeneğinden dolayı fiyat çeşitleri bulunmaktadır. Farklı fiyat seçenekleri ile müşterilerimize seçme şansı sunmaktadır. Çekmece Kulp, modelleri ile dekor amaçlı kullanılmaktadır. Askılık, Firmamız bu ürünler alımında gerekilen yerde indirim imkanları da sunmaktadır. Herhangi bir aksilik esnasında ürünün geri iadesi yapılmakta ve gerekli işlemlerden sonra ürünün yenisi ile müşteriler mağdur bir durumda bırakılmamaktadır.