Tarihçe

ERYILDIZ, 1996 yılında mobilya üreticileri, mobilya boyacıları, mimarlar, müteahitler ve nihai tüketiciler için bir Boya ve Aksesuar Market yaratma idealiyle kuruldu.

Bu İdealinin ardından geçen başarı dolu öyküleriyle bugün hizmetlerine devam etmekle birlikte sektörün gerçek ihtiyaçlarının belirlenmesine ve karşılanmasında da, araştırma ve geliştirme görevini önder bir kuruluş olarak üstlenmiştir. Bugün itibariyle SAMSUN Gülsan Sanayi Sitesi'nde 1500 m2'lık mağazasıyla hizmet vermektedir.

 

ERYILDIZ, sizlerin ilgisine borçlu olduğu varlığını; satış ve satış sonrası müşterilerine sunduğu kusursuz hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ilkesine olan sadakatiyle devam ettiriyor. Sektörün ihtiyaçlarını saptayarak, uygun çözümleri belirliyor ve bu ihtiyaçların en iyi bir şekilde karşılanmasını sağlamak için ürün gamını devamlı güncel tutuyor. 2000 yılında kurumsal yapılanmaya giden ERYILDIZ, aynı zamanda en son yazılım teknolojilerini kullanıyor.

Alışveriş esnasında ürünlerin stok ve iskonto durumlarını eş zamanlı olarak gösteren ve sipariş / satış işlemlerini terminal yardımı ile hatasız gerçekleştirebilen yeni bir sisteme de geçiş yaparak, teknolojinin de alışverişe kattığı faydayı optimum düzeyde tutuyor. Dünyaca ünlü markaların mutfak aksesuaları, ankastre ürünleri, banyo aksesuarları, kapı kolları, mobilya kulpları, iç ve dış mekan aydınlatma ürünleri, mobilya teknik donanım malzemeleri, yapıştırıcılar, elektrikli el aletleri, mobilya menteşeleri, bar makasları, çekmece rayları, askılıklar, evye bataryaları, laminant tezgahlar, mobilya ayakları, mobilya kilitleri, vidalar, ray dolaplar, sürgü sistemleri, hediyelik ev eşyaları ve daha aradığınız bir çok ürünleriyle hizmet vermektedir.

 

ERYILDIZ, 20.000'i aşkın ürün çeşidiyle ihtiyaçlarınıza göz kamaştırıcı çözümler sunuyor...
Çünkü Eryıldız, kusursuzluk iddiası gerçekleştiği an, sizlerin yüzlerinde oluşan gülümsemeyi, seviyor!
Sizlere sunulan ürünlerin hayatınıza sonsuz katkılar sağlamasını dileriz...

Eryıldız Bir ERBİLGİN Kuruluşudur.