153 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 24 , Toplam 153

Umut Mobilya Kulpları 

Umut Mobilya Kulp, her yerde kullanışı mümkün olan bu ürün iş ve evlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Birden çok modeli olan bu ürün yeni nesil teknolojik aletlerle üretilmiştir. Oldukça modern olan bu ürün şık tasarımları ve renkleri ile müşterilerin zevkine hitap etmektedir. Temizlenmesi oldukça kolay ve yüzeyinde leke, kötü ibareler bulundurmamaktadır. Temizlik aşaması nemli ve kuru bir bez yardımı ile kolay bir şekilde yapılmaktadır.

Çekmece Kulp, 1. Sınıf bir malzeme olduğundan dolayı darbelere ve çizilmeye karşı oldukça dayanıklıdır. Tornavida ve şarjlı matkap yardımı ile kolay bir montaj imkanı sunmaktadır. Montaj imkanı oldukça kolay olan bu ürünün sökülmesi de oldukça kolaydır. Su ve sıvı gibi maddeler ile temas etmesi sonucunda ürünün rengi atmakta ve yüzeyinde paslanma gibi ibareler meydana gelmektedir. Bu sebepten ötürü ürünü su ve sıvı gibi maddelerden uzak tutulması gerekmektedir. Bu sayede ürün daha uzun yıllar kullanım imkanı sunmaktadır. Düğme kulp, çekmece ve birçok alanda kullanılan bu ürün adeta dekor dünyasına yeni bir stil katmaktadır. Son sınıf kalitede olan bu ürün uzun yıllar kullanım şansı sunmaktadır. Ömrü uzun olan bu ürün ekonomik bir sınıfa da girmektedir. Kimyasal maddeler ile teması ya da tepkimeye girmesi ürünün ciddi hasarlar almasına neden olmaktadır. Bu sebepten ötürü bu tür kimyasal ( çamaşır suyu, asit, alkol, deterjan, kireç çözücü ve diğer çözeltiler ) ürünlerden uzak tutulması gerekmektedir. Aksi takdirde ürün işlevini ve görümünü kaybetmektedir. Ömrü kısalmaktadır ve müşterilerimizi yar yolda bırakmaktadır. Uyarıları dikkate almanızı rica ve arz ederiz. Ürün müşterimize firmamızda bulunan kalite kontrol aşamasından geçerek paketlenmiş bir durumda ulaştırılmaktadır.

Sarkaç Dolap Kulp, ekonomik fiyatlarla müşterilerimizin dikkatini çekmektedir. Farklı fiyat aralıkları ile müşterilerimize seçme imkanı da tanımaktadır. Firmamız gerekilen yerde indirim imkanları da sunmaktadır. Ürünümüz firmamız tarafından satılmakta ve müşterilerimize yardımcı olmaktadır. Antik kulp herhangi bir aksilik esnasında ürünün geri iadesi yapılmaktadır ve gerekli işlemlerden sonra ürünün yenisi ile değişimi yapılır. Bu sayede müşterilerimiz mağdur durumda bırakılmamaktadır.