127 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 24 , Toplam 127

Zavinna Dolap Kulpları

Zavinna, modern teknoloji ve güncel tasarım trendlerini ve stillerini yakından takip ederek müşterilerimizin evlerinde ve iş yerlerinde şık ürünler kullanmasına yardımcı olmaktadır. Kullanım esnasında müşterilere ve kullanıcılara kolaylık sunmaktadır. Kullanım sırasında hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Sağlık prosedürlerinden geçerek hiçbir yan etkisi bulunmamakta ve taşımamaktadır. Temizlenmesi oldukça kolay olan bu ürünü nemli veya kuru bir bez yardımı ile hızlı bir şekilde temizleyebilirsiniz. Temizleme aşamasında hiçbir kimyasal ürün kullanmamaya dikkat ve özen göstermeniz gerekmektedir. Birçok mobilya kulplarına uyumludur ve şık tasarımlar oluşturmaktadır.

Mobilya Kulp, 1. Sınıf kalitede üretilen bu ürünler darbelere ve çizilmeye oldukça dayanıklıdır. Birçok model ve renk seçenekleri bulunmasıyla her yerde şık görünüm ve uyum sağlamaktadır. Ürünü su ve sıvı gibi maddeler ile temas etmesi ürünün renginde akma ve yüzeyinde paslanma gibi ibareler meydana gelmektedir. Bu sebepten ötürü ürünü su ve sıvı gibi maddelerden uzak tutmak size ve ürüne oldukça faydalıdır. Oldukça kaliteli olan bu ürünün uzun ömürlü olmaktadır ve ömrü uzun olarak üretilip müşterilerimize sunulmaktadır. Tornavida ve şarjlı matkap sayesinde kolay bir montaj ve sökülmesi işlemi sunulmaktadır. Doğru bir montaj işlemi sayesinde uzun yıllar kullanım imkanı sunmakta ve ürün ilk gündeki şık tasarımını korumaktadır. Ürünün ham maddesi güçlendirilmiş olup zor durumlara karşı oldukça dayanıklıdır. Kimyasal ürünlerle temas etmesi sonucu ürün ciddi zararlar almaktadır. Bu kimyasallar ( çamaşır suyu, asit, alkol, deterjan, kireç sökücü ve diğer çözeltiler ) den uzak tutulması gerekmektedir aksi taktirde ürünün rengi atmakta ve zarar görmektedir. Ürünler müşterilerin isteği ve arzusu üzerine birçok model üretilmiştir.

Ekonomik fiyatlarla müşterilerimizin yanında olan firmamız fiyat çeşitleri ile müşterilerimize seçme şansı sunmaktadır. Gerekilen yerde indirim imkanları yapmakta olan firmamız genel amacı müşterilerin yanında olmak ve yardımcı olmayı hedeflemektedir. Düğme kulp, herhangi bir aksilik esnasında ürünün geri iadesi yapılmakta ve gerekli işlemlerden sonra ürünün yenisi ile değişimi yapılmaktadır. Bu sayede müşteri ve kullanıcılar mağdur bir durumda olmamaktadır.