Alveus Carnetto 2010-60 Beyaz Ankastre Davlumbaz

710,00 / adet

MEVCUT : Stokta Var

Alveus carnetto 2010-60 beyaz ankastre davlumbaz, en son teknoloji tasarımı, yenilikçi stili ile havayı temiz tutmada en büyük görevi üstlenmektedir.


adet

PAYLAŞ
ARKADAŞINA GÖNDER
YAZDIR

STOK KODU
:
ALVEUS-2010-60

BARKOD
:
55998796

ETİKET
:


Alveus Carnetto 2010-60 Beyaz Ankastre Davlumbaz

Alveus Carnetto 2010-60 Siyah Ankastre Davlumbaz En son teknoloji tasarımı, yenilikçi stili ile havayı temiz tutmada en büyük görevi üstlenmektedir.
Davlumbazların kullanımı oldukça kolay bir şekilde sağlanmaktadır. Ayrıca kurulması son derece kolay olması ile birlikte mutfaklarınız da müthiş bir görünüm kazandırır. Alveus Carnetto asp0046 davlumbaz buhar yoğunluğuna göre artış gösteren seviyesi sayesinde çok kısa bir sürede oldukça fazla emiş gücü göstererek tüm ortamı temizlemektedir. Özel filtreleri sayesinde geniş yüzeydeki kokuları hızlıca giderir ve mutfağınıza temiz bir hava sağlamaktadır. Mutfaklardaki yemek kokusunun eve yayılmasından şikayetçi  olan bir çok insan için çözüm niteliğinde olan davlumbazlar sahip olduğu teknoloji sayesinde kirlenmiş havayı içine çekerek bunu havalandırma sistemine aktarır ve bu kirli havayı  içinde temizler. Yalnızca havayı temizlemekle kalmayan Alveus Carnetto asp0046 davlumbaz, davlumbazın, artık ısının ve kullanıma bağlı oluşan nemin filtrelenip atılmasına da yardımcı olur. Böylece oluşan kirli hava yerini temiz havaya bırakmış olur. Alveus Carnetto asp0046 davlumbaz oldukça sessiz çalışarak mutfaklarınızda adeta huzur ile birlikte yemek pişirme imkanı sağlamaktadır. Tüm ihtiyaç tiplerine cevap veren ve göz alıcı davlumbazlardan oluşan çok geniş kapsamlı ürün yelpazesine sahiptir. Modern son teknoloji motorlarla üretilmiş yapısı sayesinde yüksek emiş gücü performansı ile birlikte minimum ses yapısı birleşmektedir.

Tüm ihtiyaç tiplerine cevap veren ve göz alıcı davlumbazlardan oluşan çok geniş kapsamlı ürün yelpazesine sahiptir. Modern son teknoloji motorlarla üretilmiş yapısı sayesinde yüksek emiş gücü performansı ile birlikte minimum ses yapısı birleşmektedir. Alveus Carnetto davlumbazlar en son teknoloji tasarımı, yenilikçi stili ile havayı temiz tutmada en büyük görevi üstlenmektedir. Duvar tipi bacalı davlumbazların kullanımı oldukça kolay bir şekilde sağlanmaktadır. Ayrıca kurulması son derece kolay olması ile birlikte mutfaklarınızda müthiş bir görünüm kazandırır. Alveus Carnetto davlumbazların buhar yoğunluğuna göre artış gösteren seviyesi sayesinde çok kısa bir sürede oldukça fazla emiş gücü göstererek tüm ortamı temizlemektedir. Özel filtreleri sayesinde geniş yüzeydeki kokuları hızlıca giderir ve mutfağınıza temiz bir hava sağlamaktadır. Duvar tipi davlumbazlar oldukça sessiz çalışarak mutfaklarınız da adeta huzur ile birlikte yemek pişirme imkanı sağlamaktadır

Alveus Carnetto 2010-60 Beyaz Ankastre Davlumbaz Teknik Özellikleri:


Marka:ALVEUS
RenkBeyaz
Genişlik:60 Cm
Baca Çıkış Tipi:120 mm
Motor Gücü:190 W
Aydınlatma:2x25 W Spot
Kontrol:Dokunmatik, Uzaktan Kumanda
Hava darbesi:

650 m³ /h 

Filtre Tipi:Alüminyum
Ses Seviyesi: 56 DBA

Taksit Seçenekleri


Peşin Fiyatına Komisyonsuz 2 + 2 
Komisyonsuz Peşin Fiyatına 4 Taksit İmkanı.
4 Taksit
İmkanı


250 TL ve üzerine Vade Farksız 3+1 Taksit
Yapı Kredi World Karta 250 tl Üzeri Alışverişlerde 2 + 1 = 3 Taksit İmkanı.
3 Taksit
İmkanı


100 TL ve Üzerine Vade Farksız 4 Taksit
tüm 100 TL ve üzeri alışverişlerde Vade Farksız 5 Taksit İmkanı
4 Taksit
İmkanı


Axess Özel 3 + 3 Vade Farksız 6 Taksit
Tüm Alışverişler de  6 Ay Vade Farksız Alışveriş Fırsatı.
6 Taksit
İmkanı


Bonusa Özel 7 Taksit İmkanı
Alışverişler de Vade Farksız 7 Taksit
7 Taksit
İmkanı


Parafa Özel Net Vade Farksız 6 Taksit
Paraf Özelliği Taşıyan Bütün Kartlara 6 Taksit 

6 Taksit
İmkanı


      ZİRAAT LOGO ile ilgili görsel sonucu

Ziraat Bankası Özel Net Vade Farksız 9 Taksit
Combo Özelliği Taşıyan Bütün Kartlara 9 Taksit

9 Taksit
İmkanı


'den aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren 7 gün içinde karşı ödemeli olarak iade edebilirsiniz.Ayrıntılı bilgi için İade Politikası bölümünü inceleyebilirsiniz.Değişim işlemlerleri için teslimat tarihinden itibaren 7 gün içinde ile ücretsiz gönderim hakkına sahipsiniz.