Filtreler

Marka

FİYAT ARALIĞI


2000 TL
9000 TL

   
16 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 16 , Toplam 16

ANKASTRE SET

Fırın,1. Sınıf kalitede olan bu ürünler kalite ve kontrol aşamalarından geçtikten sonra müşterilerimize ve kullanıcılara paketlenmiş ve muhafaza bir durumda gelmektedir. Paslanmaz dış yüzeyi sayesinde uzun yıllar kullanılsa bile ilk gündeki gibi şık görümünde olacaktır. Kaliteli birçok malzemeden üretildiği için uz yıllar kullanım imkanı sunmaktadır. En son çıkan yeni teknolojiler ile donatılmıştır ve bu sayede daha lezzetli yemeklerin keyfini çıkarın. Şık tasarımları ve birbirine uyumu ile mutfakların şıklığına şıklık katacaktır. Şık tasarımları ile daha istekli yemek yapmanızı sağlamaktadır. Oldukça tasarruflu olan bu ürün müşterilerin dikkatini çekmesine yardımcı olmaktadır. Elektrik ve diğer gaz gibi yakıcı maddelerden tasarruf yaparak bütçenizi de korumanıza yardımcı olmaktadır.

Davlumbaz, müşterilerimizin maddi durumunu düşünerek ekonomik fiyat vermektedir. Firmamız gerekilen yerde ciddi indirim imkanları da sunmaktadır. Firmamız müşterilerimizin mutlu olmasını amaçlamaktadır ve bu yüzden ürünümüzde 2 yıl garanti bulunmaktadır. Herhangi bir aksilik esnasında ürünün geri iadesi yapılmakta ve servisine gönderilme işlemi yapılmaktadır. Ürün onarıldıktan sonra yada değişim yapıldıktan sonra müşterilerimize gönderilmektedir. Bu sayede müşterilerimiz ve kullanıcılar mağdur bir durumda olmamaktadır.

Ocak, set olarak satılmakta olan bu ürünümüz yüksek performans ve özeliklerde müşterilerimizin işlerini kolaylaştırmak amacı üretilmiştir. Birbirinden şık olan bu ürünler ev hanımlarının ve aşçıların sıklıkla kullandığı ürünlerdir. Ev hanımlarının ve aşçıların sıklıkla kullandığı üç ürün olarak başta gelmektedir. Ürünlerimizde kullanıcıların güvenliği için ilk önde gelen özeliklerinden biride güvenlik sistemleridir. Oldukça kullanışlı olan bu ürünler daha hızlı ve lezzetli yiyecek ve benzeri gıdalar yapmanıza oldukça yardımcı olmaktadır.