Kategoriler

Filtreler

Marka

Model

FİYAT ARALIĞI


145 TL
185 TL

RENK

   
5 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 5 , Toplam 5

Aspiratör

Aspiratör, ürünlerimiz son derece kaliteli olarak üretilip siz değerli müşterilerimize üst düzey hizmet sağlamaktadır. Ürünlerimiz siz değerli müşterilerimizi memnun etmek amacı ile profesyonel markalardan demin edilmektedir. Ürünlerimiz şık tasarımları sayesinde mutfaklarınız da şık dekorasyonuna da uyum sağlamaktadır. Ürünlerimizin farklı ebat ve modelleri mevcuttur. Sitemizde bulunan aspiratörler Esty ve Motor fan marka kaliteleri altında imal edilmektedir.

Esty aspiratör buhar yoğunluğuna göre artış gösteren emin gücü sayesinde çok kısa bir sürede fazla emiş gücü gösterdiği için ortamı hızlı bir şekilde temizlemektedir. Ürünlerin farklı boyutları, modelleri ve renkleri sitemizde mevcuttur.
Esty aspiratörler şık tasarımları sayesinde mutfak dekorasyona uyum sağlayarak hoş bir görünüm katmaktadır. Bunların yanı sıra ürünlerimiz siz değerli müşteri ve kullanıcılarımızı en üstün performansları ile memnun edecektir. Ürünlerimizin montajı oldukça rahat olup sökülmesi de oldukça rahattır. Montaj işlemini gerçekleştirirken sağlamlık açısından şarjlı matkap ya da tornavida ile gerçekleştirilmesi gerekmektedir. çift motorlu aspiratör son derece şık tasarımları ile mutfaklarınız da oldukça hoş durmaktadır. White daisy aspiratör üstün buhar çekim gücü sayesinde çalıştırıldığında ortamda bulunan buharı çok hızlı bir şekilde vakumlayarak temizlemektedir. Bu sayede normalde olduğundan daha hızlı bir şekilde temizlendiği için işimize devam etmemiz daha erken olur. Bu da zamandan tasarruf etmemizi sağlamaktadır. Aspiratör borusu, Ürünlerimiz şık tasarımları ve uygun fiyatları ile siz değerli müşteri ve kullanıcılarımızı sitemizde beklemektedir.