35 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 24 , Toplam 35

DAVLUMBAZ

Davlumbaz, en son teknoloji ile üretilmiş olan bu ürün müşterilerimizin ve kullanıcıların tatmin etmesi amacı üretilmiştir. Yenilikçi yapısı ile havayı temiz tutmada ve emici gücü ile bunu gayet iyi başarmakta olan bir ürün olarak mutfaklarımızda yer almaktadır. Kullanımı oldukça kolay olan bir ürün olarak müşterilerimize sunulmaktadır. İnsan gücünden az yararlanarak yorulmamasını ve çaba sarf etmeden işini halletmesini sağlamaktadır. Kötü koku yağ buharı ve birçok yoğunlaşan ürünün çekim kuvveti ile çekerek havayı temizlemektedir.

Ada tipi davlumbaz, Son derece kaliteli olan bu ürün darbelere ve çizilmeye oldukça dayanıklı olarak imal edilerek müşterileri tatmin etmektedir. Kullanım sırasında müşteriye zarar verecek herhangi bir yan etkisi olmamaktadır. İki tür renk çeşitleri bulanarak müşterilerimizin zevkine kalmıştır. Beyaz ve siyah olarak müşteriye sunulmaktadır. Birbirinden stilde bulunan bu ürünler her mutfak türlerine uyumlu olarak üretilmiş ve mutfaklara şık katmaktadır. Buhar yoğunluğuna göre artış gösteren özeliği ile daha kolay ve hızlı hava temizlemesi yapılmaktadır. Özel filtreleri sayesinde geniş yüzeydeki koku ve buharları hızlı bir şekilde temizlemektedir. 1. Sınıf bir ürün olduğundan dolayı yüzeyinde paslanma yapmamaktadır. Mutfak davlumbazı, Zor lekeleri yüzeyinde tutmaz ve kolay bir temizlenme şansı sunmaktadır. Kuru ve ya nemli bir bez yardımı ile kolaylıkla temizlenmektedir.

Duvar tipi davlumbaz, Ekonomik fiyatlarla müşterilerimize sunulmaktadır. Birbirinden değişkenlik gösteren fiyatlar ile müşterilerimize seçenek şansı sunmaktadır. Gerekilen yerde indirim imkanları yaparak müşterilerimizi tatmin etmektedir. herhangi bir aksilik esnasında 2 yıl garantisi bulunan ürünümüzün geri iadesi yapılır ve gerekli işlemlerden sonra ürün servisine gönderilir. Bu süreçten sonra ürünün onarılmış şekli veya yenisi ile müşterilerimizi mağdur durumda bırakmamaktadır.