35 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 24 , Toplam 35

ANKASTRE DAVLUMBAZ

Ankastre Davlumbaz, şık tasarımları ve görünüşleri ile müşterilerin ve ev hanımlarının oldukça dikkatini çekmektedir. Müşterilerimizin mutfaklarına şıklıkları ile farklı bir hava ortamı sunmaktadır. Mutfaklarınız da pişirdiğiniz yemeklerin buharlaşan hava ve yağların hızlı bir şekilde emiş gücü ile temizlemektedir. Değişik modellerde ve fiyatlarda müşterilerimize sunulmaktadır ve müşteriye seçim şansı sunmaktadır. İki farklı renk seçenekleri bulunmaktadır. Siyah ve beyaz renk bulunmaktadır ve seçenek imkanları sunmaktadır.

Son teknolojilere dayanarak üretilmiş olan bu ürün müşterilerimizin ve ev hanımlarının mutfakta işini kolaylaştırmak ve kirli havayı temizlemek amacı üretilmiştir. Geniş alanlarda üstün performansı ile müşterileri tatmin etmektedir. Davlumbaz Üstün emiş gücü kullanıcıların sağlığı için önemli yer almaktadır. 1. Sınıf kalitede üretilen bu ürün uzun yıllar kullanım imkanı sunmaktadır. Ömrü uzun olarak imal edilmiştir. Kaliteli bir ürün olduğundan dolayı çizilmeye ve darbelere karşı oldukça dayanıklıdır. Kullanım sırasında kullanıcıya hiçbir kötü yönü bulunmamaktadır. Ankastre Aspiratör Ayrıca temizlenmesi oldukça kolay bir durumdadır. Yüzeyinde paslanma ve aşınma gibi kötü görüntüye yol açmamaktadır. Yüzeyi kir ve leke tutmamaktadır. Kolaylıkla nemli veya kuru bir bez yardımı ile temizlenmektedir.

Ekonomik fiyatlarla müşterilerimize sunulmakta olan ürünlerimiz farklı fiyat aralıkları ile müşterilerin maddi durumunu da göz önünde bulundurmaktadır. Teka Davlumbaz Müşterilerimizi düşünen firmamız gerekilen yerde indirim imkanları da sunmaktadır. 2 yıl garantisi bulunan bu ürünümüzün herhangi bir aksilik durumunda ürünün geri iadesi ve servisine ulaştırılıp onarıldıktan sonra ve ya yeni bir ürün ile kullanıcıyı mağdur bir durumda bırakmamaktadır.