35 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 24 , Toplam 35

FIRIN

Fırın, ev hanımlarının sıkla kullandıkları bir ürün olduğundan dolayı son teknolojilere göre bir şekilde müşterilerimize sunulmaktadır. Oldukça hızlı pişirmeye sahip olan bu ürün sizi sabırsızlanmadan güzel ve lezzetli yemeklerinizin hızla tadına bakmanızı sağlamaktadır. Oldukça şık tasarımları olan bu ürünün mutfağınızın şıklığına şıklık katmaktadır. Birbirinden değişik modelleri ile kullanıcıların isteğine göre tasarlanmıştır. Her mutfağa göre renk çeşitleri mevcuttur.

Son sınıf teknolojiler ile donatılmış olan bu ürünler ev hanımlarının mutfaklarında daha güvenli bir şekilde yemek yapmasını sağlamaktadır. 1. Sınıf kalitede müşterilerimize ve kullanıcılara sunulmuş olan bu ürün birçok zor yemekleri ve yiyecekleri hızlı bir şekilde pişirerek daha lezzetli ve hızlı yeme seçeneği sunmaktadır. Paslanmaz dış yüzeyi ile ilk gündeki gibi şık tasarımını korumaktadır. Leke ve kir bırakmayan yüzeyi ile daha kolay temizleme olanakları ve hızlı iş imkanı seçeneği sunmaktadır. Fırın içi aydınlatma ve benzeri birçok özelik bulunan ürünümüzün müşterilerin mutfak hayatını kolaylaştırması ve birazda kendilerine zaman ayırmasında yardımcı olmaktadır. Değişebilen modelleri ve ebatları ile müşterilerin isteği, arzusu üzerine tasarlanmış olan şık ürünlerdir. Mutfakların şıklığına şıklık katmakta olan bu ürün birçok müşterilerin yemek yapmasına karşı mutluluk vermektedir.

Ekonomik fiyatlarla ile müşterilerimizin maddi durumunu göz önünde bulundurmaktadır. Firmamız gerekilen yerde indirim imkanı da sunmaktadır. Değişebilen fiyatlar ile her eve uygun fırın müşterilere sunulmaktadır. Ürünümüz 2 yıl garantili olmaktadır ve bu sayede her hangi bir aksilik durumunda ürünün geri iadesi yapılmakta ve gerekli işlemlerden sonra ürün teknik sevisine gönderilmektedir. Müşterilerimize ürünün onarılmış bir şekilde veya yenisi ile değişimi yapılmaktadır. Bu esnada müşteriler mağdur bir durumda bırakılmamaktadır. Firmamız müşterilerin yanında olduğunu bir kez daha belirtmektedir.