35 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 24 , Toplam 35

ANKASTRE FIRIN

Ankastre Fırın, ev hanımlarının gündelik hayatının çoğunu mutfaklarda geçirmektedir ve zaman geçtikçe daha güzel yemek yapmaktadır. Bu ürün mutfaklarda yapılan yemeklerin daha hızlı ve lezzetli olmasında yardımcı olmaktadır. Birçok pişirme ayarı bulunan fırın istenilen yemeklerin rahatlıkla ve kolay bir şekilde yapılmasında yardımcı olmaktadır. Son teknoloji aletleri ile üretilmiş olan bu ürün en üst düzey güvenlik sistemlerini de içinde bulundurmaktadır.

Fırın,  1. Sınıf malzemelerden üretilen bu ürün müşterilerin mutfaklarında uzun yıllar kullanım olanakları sunmaktadır ve ömrü uzun olarak tasarlanmıştır. Son derece tasarruflu olan bu ürün müşterilerin maddi durumunu göz önünde bulundurmaktadır. Dış yüzeyi paslanmaz olması sebebiyle müşterilerin tercih etikleri ürünler arasındadır. Dış yüzeyi leke ve yağ gibi zor çıkan maddeler tutmamakta ve nemli ve ya kuru bir bez yardımı ile kolaylıkla silinmektedir. Hızlı pişirme özeliği ile hızlı bir yemek imkanı sunmaktadır ve daha lezzetli yemek sunmaktadır. Isıya oldukça dayanıklı olan kapağı ile dışarıya ısı vermemektedir. Gömülebilen kontrol düğmeleri ile daha kolay bir işlem sunmaktadır. Buz çözme özeliği ve ısı emniyeti kurulmaktadır. İç kısımları genelde ayarlanabilir ızgara ile daha kolay bir pişirme özeliği sunmaktadır.

Ekonomik Fırın, ekonomik fiyatları ve değişebilen fiyat aralıkları ile müşterilerimizi mutluluğun etmeyi amaçlamaktadır. Oldukça ekonomik olan bu ürünler müşterilerimizin dikkatini çekmektedir ayrıca gerekilen yerde firmamız indirim imkanları da sunmaktadır. Ürünümüz 2 yıl garantili olmasıyla herhangi bir aksilik esnasında ürünün geri iadesi ve gerekli işlemlerden sonra ürünün onarımı veya yenisi gönderilerek müşteriyi mağdur etmemektedir.