Kategoriler

Filtreler

Marka

FİYAT ARALIĞI


500 TL
6000 TL

   
6 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 6 , Toplam 6

MİKRODALGA FIRIN

Mikrodalga, mutfaklarda kullanılan bu ürün yiyecek ve benzeri gıdaların ısıtılması ve pişirilmesinde kullanılmaktadır. Güçlü bir ısı yayarak hızlı bir şekilde yiyeceklerin pişmesini sağlamaktadır. Bu sayede yemek ve benzeri gıdalar daha leziz bir duruma kavuşmaktadır. Mutfaklarda ve birçok lokanta gibi mekanlar da kullanılan bu ürün şık tasarımları ve birbirinden farklı modelleri ile göz zevkine hitap etmektedir. Şık tasarımları sayesinde mutfak ve birçok ortamlara şıklık katmaktadır.

Son sınıf teknolojiler ile donatılmış olan bu ürün kullanıcıların işlerini kolaylaştırmak için üretilmiş ve oldukça da görevinde başarılı bir üründür. 1.sınıf kalitede üretilen bu ürün darbelere ve çizilmeye karşı oldukça dayanıklıdır. Dayanıklı ve kullanışlı malzemelerden üretilen bu ürün uzun yıllar kullanım imkanı sunmaktadır. Ömrü uzun olarak müşterilerin tasarruf yapmasına yardımcı olmaktadır. Ayarlanabilir saat ile kullanıcılara daha kolay bir imkan sağlamaktadır. Ayarlanabilir zaman dilimi ile yemekleriniz daha güvende ve zaman dolduğunda alarm çalmaktadır. Mikrodalga fırın, Dış yüzeyinde paslanma ve aşınma gibi durumlar olmamaktadır. Dış yüzeyi sayesinde ürün leke ve benzeri gibi kötü durumlar bulundurmamaktadır. Kolay bir şekilde temizlenmektedir. Kuru veya nemli bir bez yardımı ile temizlenmesi daha kolaydır.

Ekonomik fiyatlarla müşterilerimize sunulmaktadır. Birbirinden farklı modellerle ve fiyatlarla müşterileri tatmin etmeyi amaçlayan firmamız gerekilen yerde indirim imkanları da sunmaktadır. 2 yıl garantisi bulunan ürünümüz herhangi bir aksilik durumunda iade edilip garantinin servisinde onarım yapıldıktan sonra yenisi veya onarılmış şekli ile müşterimize gönderilmektedir. Bu sayede müşterilerimizin mağdur bir durumda bırakılmamaktadır.