32 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 24 , Toplam 32

ANKASTRE OCAK

Ankastre Ocak, genellikle ev hanımların kullandıkları ve yemek yapmayı kolaylaştıran ve daha eğlenceli bir hale getiren üründür. Mutfaklarda birçok işi kısa sürede yapmanıza yardımcı olmakta ve yemeklerin daha güzel pişmesine yardımcı olmaktadır. Değişebilen renk çeşitleri ile şık mutfaklarınıza şıklık katacaktır ve her mutfağa uyumlu ocak çeşitleri yer almaktadır. Genelde aynı olan göz sayıları bazen farklılık göstermektedir.  Dayanıklı ve sağlam olması nedeni ile müşteriler tarafından dikkatleri üzerine toplamış olan ürünlerimizden biridir.

Ocak Çeşitleri, son derece kaliteli bir malzemeden üretilmiş olduğundan dolayı çizilmeye ve darbelere dirençli olarak üretilmiştir. Son teknolojilere göre olarak üretilen bu ürün müşterilerin sıkıntılarını azaltmak ve daha güzel yemek yapmalarını sağlamak amacı üretilmiştir. 1. Sınıf malzemelerden üretilen bu ürün müşterilerin daha uzun yıllar kullanmasını sağlamaktadır. Dış yüzeyi pas tutmamaktadır ve bu sayede ilk gündeki gibi şık görüntüsünü korumuş olacaktır. Cam Ocak Üst yüzeyi leke ve benzeri atık maddeleri tutmamaktadır ve temizlemesi oldukça kolay, nemli veya kuru bir bez yardımı ile kolaylıkla yapılmaktadır. Tek elle ateşleme sistemi bulunmaktadır. 1 metre bağlantı kablosu ve fişi ile beraber olarak müşteriye ulaşmaktadır. Gaz emniyet sistemi bulunmaktadır.

Ekonomik olarak müşterilere sunulmakta olan ürün hem ekonomik ve hem tasarruflu olarak tercih edilmektedir. Firmamız birden çok fiyat seçeneği sunmaktadır ve alıcıların rahatlıkla alış veriş yapmasını sağlamaktadır. 2 yıl garantili olan bu ürün herhangi bir aksilik durumunda ürünün geri iadesi yapılmakta ve servisi ile onarım yapıldıktan sonra müşteriye iade edilmektedir. Bu sayede müşterilerimizi mağdur etmemektedir.