Filtreler

Marka

Model

FİYAT ARALIĞI


10 TL
35 TL

RENK

   
2 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 2 , Toplam 2

Sabit Mobilya Tekerleri 75 x 25

Sabit Tekerler tek yön çizgisinde dönmeden hareket eden teker modelleridir.farklı renk seçenekleriyle stoklarda sınırsızdır. Frenli ve frensiz modelleri mevcuttur.  ölçülerine göre seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Eryıldız hırdavat tekerlek konusunda ileri seviyeye gelmiş ve halen büyüyen bir firmadır. Ölçüsü 75 x 25 olup mobilyaya göre değişiklik gösterilebilir ve çeşitleri de ona göredir.

Sehpa tekerleği, Dış yüzeyleri galvaniz ile kaplamadır. Mobilyaya montajı zahmetsiz ve kolay bir şekilde sağlanır. İlerleyen zamanlarda deforme olduğunda ve değiştirilmek istendiğinde sökülmesi kolaylıkla yapılmaktadır. Teker kısmı zemin yüzeyine zarar vermeyecek 1.sınıf kalitede olan üründen üretilmişlerdir. 
Sabit Tekerler Metal bağlantı kısmı kırılmayacak size sorun çıkartmayacak şekilde tasarlanmışlardır. Küçük sabit mobilya tekeri hafif bir üründür. Fazla alet gerektirmeden ve fazla efor kaybetmez montaj edilebilmektedir. İlerleyen zamanlarda deforme olduğunda ve değiştirilmek istendiğinde sökülmesi kolaylıkla yapılmaktadır. Ev, iş yerlerinde, dış ve iç mekanlarda kullanımı son derece uygundur.