Filtreler

Marka

Ebat

FİYAT ARALIĞI


2 TL
3 TL

RENK

   
4 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 4 , Toplam 4

Büro Tipi Mobilya Tekerleri

Büro Tipi Mobilya Tekerleği üzerinde tablası bulunup birleşik olarak satılan tekerlerdir farklı renk seçenekleriyle stoklarda sınırsızdır. Frenli ve frensiz modelleri mevcuttur.  ölçülerine göre seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Eryıldız hırdavat tekerlek konusunda ileri seviyeye gelmiş ve halen büyüyen bir firmadır. 

Dış yüzeyleri galvaniz ile kaplamadır. Mobilyanıza montajı zahmetsiz ve kolay bir şekilde sağlanır. İlerleyen zamanlarda deforme olduğunda ve değiştirilmek istendiğinde demontajı kolaylıkla yapılmaktadır. Teker kısmı zemin yüzeyine zarar vermeyecek 1.sınıf kalitede olan üründen üretilmişlerdir. 
Mobilya Tekerleği Metal bağlantı kısmı kırılmayacak size sorun çıkartmayacak şekilde tasarlanmışlardır. Küçük sabit mobilya tekeri hafif bir üründür. Fazla alet gerektirmeden ve fazla efor sarfetmeden montaj edilebilmektedir. İlerleyen zamanlarda deforme olduğunda ve değiştirilmek istendiğinde demontajı kolaylıkla yapılmaktadır. Ev, işyerlerinde, dış ve iç mekanlarda kullanımı son derece uygundur.