Filtreler

Marka

Model

FİYAT ARALIĞI


10 TL
35 TL

RENK

   
2 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 2 , Toplam 2

Tablalı Mobilya Tekeri 75x25

Tablalı Dolap Tekerleği üzerinde tablası bulunup birleşik olarak satılan tekerler sınıfındadır. Farklı renk seçenekleriyle stoklarda sınırsızdır. Frenli ve frensiz modelleri mevcuttur.  ölçülerine göre seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Eryıldız hırdavat tekerlek konusunda ileri seviyeye gelmiş ve halen büyüyen bir firmadır. Tablalı - vidalı tekerler kategorisini altı farklı şekilde inceleyebiliriz. 

Sandalye tekerleği, Dış yüzeyleri galvaniz ile kaplamadır. Mobilyaya montajı zahmetsiz ve kolay bir şekilde sağlanır. İlerleyen zamanlarda deforme olduğunda ve değiştirilmek istendiğinde sökülmesi kolaylıkla yapılmaktadır. Teker kısmı zemin yüzeyine zarar vermeyecek 1.sınıf kalitede olan üründen üretilmişlerdir. Tablalı dolap tekerleği 
Metal bağlantı kısmı kırılmayacak size sorun çıkartmayacak şekilde tasarlanmışlardır. Küçük sabit mobilya tekeri hafif bir üründür. Fazla alet gerektirmeden ve fazla efor kaybetmez montaj edilebilmektedir. Döner başlı tekerlek, İlerleyen zamanlarda deforme olduğunda ve değiştirilmek istendiğinde sökme kolaylıkla yapılmaktadır. Ev, iş yerlerinde, dış ve iç mekanlarda kullanımı son derece uygundur.