Filtreler

Marka

FİYAT ARALIĞI


10 TL
10.5 TL

   
1 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 1 , Toplam 1

Mobilya Tekerleri

Vidalı tekerlek, üzerinde tablası bulunup birleşik olarak satılan tekerler vardır. farklı renk seçenekleriyle stoklarda sınırsızdır. Frenli ve frensiz modelleri mevcuttur.  ölçülerine göre seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Eryıldız hırdavat tekerlek konusunda ileri seviyeye gelmiş ve halen büyüyen bir firmadır. Tablalı - vidalı tekerler kategorisini altı farklı şekilde inceleyebiliriz. Bunlar; küçük tabla-vidalı teker, 50*20 tablalı teker, 75*25 tablalı teker, 50*20 vidalı teker, büro tipi teker, plastik tablalı - vidalı teker vardır. Şimdi  bu kategorilerin özellikleri nedir bakalım. Bu çeşitler ev ve ofis iç ortamlarında mobilya tekeri olarak en gözde kullanılan ürünlerdendir. 

Mobilya Tekerleği, Dış yüzeyleri galvaniz ile kaplamadır. Mobilyaya montajı zahmetsiz ve kolay bir şekilde sağlanır. İlerleyen zamanlarda deforme olduğunda ve değiştirilmek istendiğinde sökülmesi kolaylıkla yapılmaktadır. Teker kısmı zemin yüzeyine zarar vermeyecek 1.sınıf kalitede olan üründen üretilmişlerdir. 
Mobilya Tekerleri Metal bağlantı kısmı kırılmayacak size sorun çıkartmayacak şekilde tasarlanmışlardır. Küçük sabit mobilya tekeri hafif bir üründür. Fazla alet gerektirmeden ve fazla efor kaybetmeden montaj edilebilmektedir. İlerleyen zamanlarda deforme olduğunda ve değiştirilmek istendiğinde sökülme kolaylıkla yapılmaktadır. Ev, iş yerlerinde, dış ve iç mekanlarda kullanımı son derece uygundur.