Baby Çok Amaçlı Kilit

7,50 / adet

MEVCUT : Tükendi

Baby çok amaçlı kilit, küçük çocukların karıştırmaya duydukları merak kimi zaman çok çeştili ev kazalarına neden olmaktadır.


adet

PAYLAŞ
ARKADAŞINA GÖNDER
YAZDIR

PUAN
YORUMLARI GÖR
YORUM YAZ

STOK KODU
:
GÜZEL6086

BARKOD
:
8692172225071

ETİKET
:

Baby Çok Amaçlı Kilit

Baby Çok Amaçlı Kilit Küçük çocukların karıştırmaya duydukları merak kimi zaman çok çeşitli ev kazalarına neden olmaktadır. Çok amaçlı kilit
çeşitleri yüzeylere kolayca monte edilir. Çocukların dolap kapaklarının çekmeceleri buzdolap arını büfe ve sandık kapaklarını kolayca açmalarını engeller. Kavisli yada köşeli yüzeylere sahip veya açılıp kapanabilen her türlü ev eşyası için kullanılır ahşap, cam, metal yüzeylerde kullanılabilir.

Kullanım Şekli 

Kilidi Monte Edilecek Alanı Belirleyin. Çocukların erişemeyeceği yüksekte olmasına dikkat edin dolap, büfe yada çekmece gibi monte edeceğiniz yüzeyin temiz ve kuru olmasına dikkat edin, ıslak ve kaygan yüzeylerde ürünün yapışkanlı uçlarını yüzeye yapıştırmak mümkün olmayacaktır. Kilidi oluşturan üç parçayı birbirinden ayırmadan, kilit uçlarından birinin arkasındaki koruyucu etiketi sıyırın ve kapak üzerine baskı uygulayarak yapıştırın. Kilit üzerindeki esnek bandın çok sıkı ve gevşek olmamasına dikkat edin kilitte ki etiketi baskı uygulayarak yapıştırın Ürünün iyice yapışması için birkaç saat beklemenizi tavsiye ederiz. Kilidi açmak için yapıştırdığınız uçlardan birini yüzeye bastırarak esnek bantı kilitten nazikçe ayırın. Tekrar esnek ucu nazikçe bağlayın kapalı olduğundan emin olun. Çok amaçlı kilidin yerinin değiştirmek isterseniz ( 8697762191309 ) bu barkod numarasıyla sitemizde aratabilir bu ürünü kullanabilirsiniz bu ürünü sadece yer değiştirmek için almanız gerekir normalde ihtiyacınız yoktur. Çünkü altında yapışkan vardır. Biryere yapıştırıp çıkardığınızda yapışkan tutmayacaktır. O yüzden çift taraflı bant her zaman evinizde olması gereken bir gereçtir.

Eryıldız Hırdavat;
Bebeklerinizin Sağlığı Bizler İçin Çok Önemli Bu Güzel Geleceklere Sahip çıkmanız için Elimizden Gelen İlgiyi Gösteriyoruz İyi Alışverişler Dileriz

Taksit Seçenekleri


Peşin Fiyatına Komisyonsuz 2 + 2 
Komisyonsuz Peşin Fiyatına 4 Taksit İmkanı.
4 Taksit
İmkanı


250 TL ve üzerine Vade Farksız 4 Taksit
Yapı Kredi World Karta 250 tl Üzeri Alışverişlerde 2 + 2 = 4 Taksit İmkanı.
4 Taksit
İmkanı


100 TL ve Üzerine Vade Farksız 4 Taksit
tüm 100 TL ve üzeri alışverişlerde Vade Farksız 5 Taksit İmkanı
5 Taksit
İmkanı


Axess Özel 3 + 3 Vade Farksız 6 Taksit
Tüm Alışverişler de  6 Ay Vade Farksız Alışveriş Fırsatı.
6 Taksit
İmkanı


Bonusa Özel 7+2 Ek Taksit İmkanı
Alışverişler de Vade Farksız 9 Taksit
9 Taksit
İmkanı


Parafa Özel Net Vade Farksız 6 Taksit
araf Özelliği Taşıyan Bütün Kartlara 6 Taksit Komisyon Bedeli Yok

6 Taksit
İmkanı


'den aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren 7 gün içinde karşı ödemeli olarak iade edebilirsiniz.Ayrıntılı bilgi için İade Politikası bölümünü inceleyebilirsiniz.Değişim işlemlerleri için teslimat tarihinden itibaren 7 gün içinde ile ücretsiz gönderim hakkına sahipsiniz.