Filtreler

Marka

FİYAT ARALIĞI


0 TL
15 TL

   
44 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 24 , Toplam 44

METAL L GÖNYELER

Metal L Gönyeler, mobilya imalatçıların sıklıkla kullandıkları ve tavsiye etikleri bir ürün olarak raflarımızda yer almaktadır ve birçok değişik modellerde ve ebatlarda bulunmaktadır. Delik sayıları ve ölçüleri farklılık göstermektedir ve isteğinize göre ve yapılacak olan işin durumunu göre daha kolay yardım imkanı sunmaktadır. Doğru tercihler ile yapmak istediğiniz işin daha kolay yapılmasına ve daha hızlı yapılmasına olanak sağlamaktadır. Hem iş yerlerinde ve hem de evlerde mobilyalarınızda kullanma olanağı sağlamaktadır.

Metal Bağlantı Elamanı, elektrikli matkap ile kolaylıkla monta edilmektedir ayrıca matkap bulunmadı taktirde tornavida yardımı ile kolaylık sunmaktadır ve hızlı bir monta yapılımı sunmaktadır. Bu sayede zaman kaybı olmamaktadır ve kullanıcılar ile müşterilerin yararınadır. Alüminyumdan imal edilmiş olan bu ürün oldukça dayanıklı ve sağlamdır. Uzun ömürlü olması ile sıklıkla kullanılmaktadır. Ömrü uzundur. Doğru bir monta edilmesi ile ömrüne katkı sağlamış olacaktır ve ömrünü uzatmış olacaktır. 1.sınıf kalitede olan bu ürün paslanmaz yüzeyi ile şık görünüm ve kolay iş imkanı sunmaktadır. Su ve sıvı gibi maddeler ile temas etmesi sonucu her ürün gibi bu ürünümüzde yüzeyinde aşınma ve paslanmalar görülebilmektedir bu nedenle ürünü ne kadar su ve sıvı gibi maddeler ile temas etmesine engel olursanız o kadar kullanışlı ve şık görünümde olacaktır. Bu durum müşterilerin dikkat etmesine ve göz önünde bulundurmasına dikkat edilmesi gerekmektedir.

Metal Köşegen Elemanı. Ekonomik ve indirimli fiyatlar ile müşterilerimize cazip fiyatlar sunan firmamız müşterilerin yanında olup ve müşterilerimizi mutlu etmeyi amaçlamaktadır. Müşterilerin yanında bulunmak isteyen firmamız ürününe de son derece güvenmektedir.