Filtreler

FİYAT ARALIĞI


18 TL
23 TL

   
3 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 3 , Toplam 3

Askı Boruları

     Karyola Beşik Boru Bağlantıları 3 çeşide ayrılır. 1: Karyola Bağlantıları, 2: Beşik Bağlantıları, 3: Askı Boruları. Biz burada sizlere Askı Borularından bahsedeceğiz.

     Askı boruları gardırop içlerinde kullanılan çeşitli farklı malzemeler den üretilmiş malzemelerdir. Askı boruları sitemizde 3 metreye kadar boyutları vardır. Fakat askı borularının içleri boş olduğu için en fazla 1 metreye kadar kullanılması önerilir, çünkü içleri boş olduğu için ağırlık sebebi ile eğilme göstermektedir. Sizlere diyelim ki 2 metre gerekli veya birer birer metre ile sipariş vermek istiyorsunuz ama ölçü bakımından biraz kafanız karışıksa destek ekibimizle irtibat sağlanıp istediğiniz ölçülerde kesilip tarafınıza o şekilde gönderim sağlayabilmekteyiz.

    Askı boruları oval ve yuvarlak şekillere sahip olması yanında çoğunlukla krom ve alüminyum dan üretilmektedir. Askı boruları gardıroplarda kıyafet asmak için kullanılır. Önerilen boyutlarda kullanılması eşliğinde oldukça uzun ömürlüdür. Alüminyum Askı Boruları Paslanma Yapmamaktadır. ama alacağınız diğer modeller krom renkliler suya dayanıklı değildir ilerde kötü kullanımda paslanma gösterebilir. Askı boruları flanş olmadan gardırop içine monte edilemeyeceği için flanş ile beraber temin edilmelidir. Flanş çeşitlerini görmek İçin kelimelerin üzerine tıklamanız yeterli olacaktır.