Filtreler

Marka

FİYAT ARALIĞI


2.5 TL
6.5 TL

   
3 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 3 , Toplam 3

Karyola Bağlantıları

Karyola Beşik Boru Bağlantıları 3 çeşide ayrılır. 1: Karyola Bağlantıları, 2: Beşik Bağlantıları, 3: Askı Boruları. Biz burada sizlere karyola bağlantılarından bahsedeceğiz.

      Karyola bağlantıları koltuk kanepe gibi mobilyaların ağır parçalarını ve ahşap ürünlerini bir birine bağlamak için kullanılır. Montajı gayet kolaydır demonte sisteme sahiptir istenilen zaman da söküp takılabilir. Monte edildiği yüzeyde sağlamlık ve koruyucu görev sağlamaktadır. Çeşitli malzeme ve yapıda olması ile birlikte geniş ürün seçeneğimiz mevcuttur. Piyasa ve Samet marka ürünler sitemizde mevcuttur.

      Karyola bağlantıları evlerinizdeki tüm mobilyaların kullanımına uygundur. Karyola bağlantıları dübelli karyola bağlantısı ve demiri tırnaklı karyola bağlantısı olmak üzere 2'ye ayrılır. Karyola demiri tırnaklı, Piyasa dübelli karyola bağlantısı sitemizde bulunan ürünlerimizdir. Ürünlerimizin ham maddesi metal olup dış görünüşlerinde metal ve sarı kaplama kullanılmaktadır. Kullanılacağı alan mobilyanın iç kısmı olduğu için renk çeşidi yoktur. Farklı yapısı sayesinde ürün diğer uygun malzemelere göre daha dayanıklıdır. Ergonomik yapısı sayesinde karyola üretiminde kullanılan malzemeye oldukça güçlü bir tutuculuk sağlamaktadır. Ürünü inceledikten sonra sipariş için bizim ile irtibata geçmeniz yeterlidir. Ürünlerimizde taksit seçeneği mevcut olup gerekli bilgiler ürünün taksit seçenekleri kısmında yer almaktadır.