84 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 24 , Toplam 84

Mobilya Bağlantı Elemanları

Mobilya bağlantı elemanlarıgenelde imalatçılarımızın ihtiyacıdır fakat son kullanıcı müşterilerimizde kullanabiliyor. Raf pimleri, rafların belirli yükseklikte sabit şekilde kalması için kullanılır. Çivili ve normali bulunmaktadır. Raf tutucu contalar mevcuttur. Raf pim kelepçesi de mevcuttur raf pimini doğru şekilde sabitlemeye yarar metal raf pimleri ve plastik raf pimi olarak 2 kategoride inceleyebiliriz. Bir diğer konumuz cam tutucu yani etejer bildiğimiz gibi raf tutucu demektir yani banyoda olsun mutfak, salon da cam tutucu kullanabilirsiniz.

Genelde imalatçılarımız raf tutucu diye ürünü isterler krom ve saten olmak üzere 2 çeşidi bulunmaktadır. Her çeşitteki cam tutucu grubuna Eryıldız hırdavatta bulabilirsiniz. Şimdi ise askı flanşlarına geçelim. Askı flanşları bildiğimiz gibi askı tutucu dolaplar da veya banyolar da askı borularını sabit bir yere tutmak için kullanılır. Üreticiler gardolap imalatında tercih edilen bir üründür. Tapalar genelde imalatçıların birbirine bağladığı sunta vidalarken vidaların görünmemesi için tapa kullanırlar.

tapa çeşitleri, 
renk renk Eryıldız hırdavatta bulabilirsiniz. Pabuç ayak flaşları almış olduğumuz ayağı yükseltmek için ayak flanşı kullanılır. Vidalar da ki pis görüntüden kurtulmak için pabuçları kullanabiliriz. Karyola bağlantıları beşik bağlantı elamanları ve askı borularına Eryıldız hırdavat firmasından ulaşabilirsiniz. Gönye yapmak istediğimiz bir kalıbı sabitlemek için kullanırız her çeşitten olan gönye için sizleri bekliyoruz.