Filtreler

FİYAT ARALIĞI


0 TL
20 TL

RENK

   
11 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 11 , Toplam 11

Ayak Flanşları

Pabuç Ayak flanşları kategorisi 2 çeşide ayrılır. 1: Plastik Pabuç, 2: Ayak Flanşları. Biz burada sizlere ayak flanşlarından bahsedeceğiz.

Ayak flanşları masa, sandalye ve ara ayaklarda kullanılmaktadır.  Kullanıldığı masa ve sandalyeleri yerden birkaç milim metre yukarıda tutmaktadır. Farklı ebat ve şekil seçeneği sayesinde kullanıldığı yüzeyde daha zarif ve estetik bir görüntü sarf etmektedir. Ayak flanşlarının (pabuç Çap: 75 mm krom, Pabuç Çap: 56 mm krom, Cam flanş Ç: 65 mm, Cam flanş Ç: 45 mm, Kare paslanmaz flanş 65x65 mm) sitemizde bulundurduğumuz ürünlerimize, ebat ve şekil türlerine örneklerdir. Fiyatları sitemizde uygun olup aynı zamanda kaliteli ürünlerdir.

Ayak flanşlarının montajı fazla efor sarf etmeden ve fazla alet gerektirmeden kolayca mümkündür. Cam masa ve sandalyeler de monte etmek için lazer kullanılır bu sayede her hangi bir yapıştırıcı lekesi açığa çıkmaz. İlerleyen zamanlarda da demontajı oldukça rahattır. Farklı yapıları sayesinde ürün diğer uygun malzemelere göre daha dayanıklıdır.