Filtreler

Marka

FİYAT ARALIĞI


2 TL
10 TL

RENK

   
34 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 24 , Toplam 34

Plastik Raf Pimleri

Raf pimi mobilya imalatında dolapların içine konulan rafların belirli bir yükseklikte tutmaya yarayan materyaldir.Kullanılan rafı monte edilen yüzeyden yüksek seviyede tutmaktadır.Raf pimi mobilya ve dolap üreticilerin sıklıkla kullandığı bir üründür.
Ürün 1.sınıf yüksek kaliteli malzemeden üretilmiş bulunmaktadır.Oldukça dayanıklı malzemeden üretilmiş yapısı sayesinde montajı sırasında hiç bir şekilde kırılma ve çatlama sorunu söz konusu değildir.Günümüzde tüm mobilya, dolap imalatçılarının, ev ve iş yerlerinde çokça tercih edilen üründür.
Montajı son derece pratik ve fazla efor sarfetmeden yapılmaktadır.İlerleyen zamanlarda deforme olduğunda yada yeni bir bağlantı elemanı ile değiştirilmek istendiğinde demontajı son derece kolay yapılabilmektedir.Montajı ve demontajı çeşitli alet gerektirmeden kolaylıkla yapılabilir.
Farklı renk ve ebatlardaki seçenekleri ile geniş ürün yelpazesine sahiptir.Tek yapmanız gereken sizin zevkinize ve mobilyanıza uygun bağlantı elemanını seçmek.Ürünlerimizin tümü mağazamızda bulunan kalite kontrol birimlerinde kontrol aşamasından geçtikten sonra paketleme işlemi gerçekleşmektedir.