36 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 24 , Toplam 36

Havluluklar

         Banyo malzemeleri kategorisi 8 çeşide ayrılır. 1: Köşe Sepetleri, 2: Bornozluklar, 3: Diş Fırçalık-Sabunluk, 4: Havluluklar, 5: Tuvalet Kağıtlığı, 6: Klozet Fırçalığı, 7: Cam Etejerler, 8: Diğer Ürünler. Biz size havluluklardan bahsedeceğiz.

    Havluluklar banyo ve lavabolarda havlularımızı asmak için kullanılmaktadır. Ürünlerimiz Kuğu, Medusa, Serena ve Star markalarına aittir. Oldukça kaliteli olarak üretilen havluluklarımız pirinç ile üretilip krom, altın ve antik kaplama kullanılarak kaplama işlemi uygulanmıştır.

  Havluluklarımızın renk çeşitleri olup banyo ve lavabo dekorasyonunuza göre seçim yapma olanağı sağlamaktadır. Ürünlerimiz uzun ömürlü olup 2 yıl garantilidir. Montaj işlemi oldukça kolay olup isteğiniz üzere söküp takma işlemi uygulanmaktadır. Ürüne zarar verilmemesi amacı ile temizliğinde sadece nemli bez yeterli olacaktır. Bazı kimyasal ürünlerin (çamaşır suyu, deterjan vb.) temas etmesi durumunda ürünün dış yüzeyi zarar göreceğinden kullanılmaması önerilir. Ürünlerin cam, kristal, porselen, eskitme gibi birçok modelleri mevcuttur. Kutu içinde montaj aparatları (vida, dübel ve zamak bağlantı) bulunmaktadır. Ürünlerimizde taksit imkanı bulunmaktadır. Taksit için gerekli bilgileri ürünlerin detaylı açıklamalarından ulaşabilirsiniz.