Filtreler

Marka

Ebat

FİYAT ARALIĞI


0 TL
3500 TL

   
324 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 24 , Toplam 324

Banyo ve Mutfak Malzemeleri

Banyo ve mutfak kategorimizde banyo malzemeleri, bataryalar, evyeler, el duş takımları ve yüzey temizleyiciler bulunuyor. Banyonuzda kullanabileceğiniz köşe sepeti, bornozluk, diş fırçalık, sabunluk, havluluk, tuvalet kağıtlığı, klozet fırçalığı, cam raf tutucular ve diğer ürünleri banyo kategorimizde görebilirsiniz. Mutfak Ürünleri, Yüzlerce çeşit batarya'lar içinde evye bataryaları, lavabo ve banyo bataryalarına ulaşabilirsiniz bataryalarımızın markası newarch dır. Bir diğer konumus evyeler bildiğimiz gibi mutfak lavabolarıdur. Granit ve paslanmaz çelik olmak üzere 2 kategoride evyeleri inceleyebiliriz fiyatlar çok uygun olduğundan müşterilemizin aklına gelen ilk yer Eryıldız hırdavat oluyor hem hizmet kalitesi hemde müşteri memnuniyetinin olduğu bir yer paslanmaz çelik mikroketen dokulu evyelerimiz müşterilerimizin dikkatini çeken birinci unsurdur.
               
Evyeler kategorisinde bu fiyatlar dan daha uygunu bulamassınız. el duş takımları bildiğimiz üzere banyolarımızda duşlarda bataryalar olarak kullanılır. Yüzey temizleyicİler inox yüzeylerde paslanmaya karşı kararmaya karşı temizlemek için üretimiştir. berner spreyi rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Ev veya işyerlerimizin en çok Kullanılan alanlarından biri olan banyolarda ve mutfaklarda bir çok farklı ürün bulunmakta ve bunlar birbirlerini tamamlamaktadır. Sırayla başlamak gerekirse, köşe sepetleri, bornozluklar, diş fırçalık & sabunluk, havluluk, tuvalet kağıtlığı, klozet fırçalığı,cam etejeler, evye,lavabo ve banyo bataryaları, yüzey temizleyiciler, el ve duş takımları olarak söyleyebiliriz. Günümüz son teknoloji tasarımları ile birlikte üretilmiş olan banyo, mutfak takım setleri banyolarınız ve mutfağınız  için son derece ideal bir tasarıma sahiptir. Günlük hayatımızın vazgeçilmezi olan banyolar, mutfaklar evimizin ve işyerimizin de vazgeçilmezleri arasındadır. Bizlere düşen görev de banyonuza ve mutfağınıza gereken hassasiyeti göstermek ve olmazsa olmaz banyo, mutfak ürünlerini banyonuza ve mutfağınıza tedarik etmektir. Böylece hem biz hem de banyomuz ve mutfağımız daha sağlıklı ve rahat olacaktır. Banyo ve mutfak aksesuarı seçerken banyonuzun,mutfağınızın rengine uygun tonda ürünler ve banyonuzun, mutfağınızın dekorasyonuna uygun ürünleri tercih etmeye özen gösterirseniz banyonuz ve mutfağınız sizin ve misafirlerinizin gözüne daha hoş gö
zükecektir.