22 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 22 , Toplam 22

BORNOZLUK

Bornozluk, her evde yer alan banyolarda kullanılan bir üründür. Oldukça kullanışlı bir ürün olmakla birlikte şık görünümü ile birçok kullanıcıyı etkilemiştir. Bornoz ve birçok diğer eşyaları asmak için kullanılan ve banyolara şıklık katan estetiği ile müşterilerimize sunulmaktadır.  Ürünü temiz tutmak esas aldığımız konulardan biridir. Ürünü temizlemek oldukça kolay bir durumdadır. Temizlemek nemli ve kuru bir bez ile yapılmakta olup işlemler en kolay bir sonuçla sunmaktadır.

Banyo askılığı, 1. Sınıf kalitede bir ürün olduğundan dolayı uzun yıllar kullanıma müsait bir durumdadır. Uzun ömürlü olarak bilinmesi nedeni ile ev hanımları ve diğer iş yerlerinde sıklıkla kullanıma rastlanmaktadır. Altın, krom ve antik olmak üzere 3 farklı şekilde kaplanmıştır. Ham maddesi pirinç olarak dayanıklı olması ile kullanıcıları şaşkınlıkta bırakmaktadır. Doğru bir kullanım ile uzun ömürlü olmasına katkı saylayıp daha kullanışlı bir durum almıştır. Bornoz Askıları paslanmaz ve aşınmaz kaplamaları sayesinde il alındaki gibi parlak ve şık durumda olacaktır. Temizlenmesi oldukça kolay olan bu ürünü kuru bez ve ya nemli bir bez ile yapılası gerekmektedir. Katı bir madde ile yapımı kaplamaya zarar verebilme olasılığı taşımaktadır. Duvara monte edilmesi oldukça kolay ve hızlıdır. Ürünün içinde bulunan aparatları sayesinde monta edilmesi oldukça kolay bir durumdadır. 

Bornoz Askısı, olarak da bilinen bu ürün Kaliteli bir ürün olduğundan dolayı firmamız ürünün herhangi bir sıkıntı durumunda 2 yıl garanti sunmaktadır. Müşterilerin maddi durumunu göz önüne almakta olan firmamız taksit imkanı da sunmaktadır. Her yönden müşterilerimizi düşünen firmamız yanı sıra ürünün arkasındadır. Ekonomik fiyatlar ile müşterilerimize sunulmakta olan bu ürün ev hanımları tarafından sıklıkla kullanılmakta ve tercih edilmektedir.