5 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 5 , Toplam 5

CAM ETEJERLER

Cam Etejer, genellikle banyolarda etejer camları monte etmek için kullanılan ve oldukça da etkili bir ürün olmaktadır. Banyo dışında farklı yerlerde de kullanılmakta olan bu ürün ( mutfak ve duvarlarda ) montaj işleminde kullanılmaktadır. Bu ürün 8 mm ye kadar olan cam veya ahşap raflarında sıklıkla kullanılmaktadır. Ürün sıklıkla tercih edilmekte ve kullanıcılar tarafından da sıklıkla tavsiye edilmekte olan bir ürün olarak kalitesinden de ödün vermemektedir.

Cam tutucu, sıklıkla kullanılmakta olan bu ürün her kez tarafından beğenilmekte ve kullanılmaktadır. Son derece kaliteli ve sağlam olan bu ürün kullanıcıları tatmin etmektedir. 1. Sınıf kalitede olan bu ürün uzun yıllar kullanıma müsait ve ömrü uzun olarak bilinmektedir. Doğru bir montaj ve kullanım ile bu uzun ömrüne katkı sağlamış ve ömrünü daha da fazla artırmış olacaksınız. Kaliteli bir malzeme ile imal edildiğinden dolayı darbelere ve zorluklara karşı oldukça sağlam bir yapısı vardır, kullanıcıları ve müşterilerimizi mutlu edecek ve sıklıkla evlerinde ve iş yerlerinde kullanmaya başlamalarına yardımcı olacaktır. Cam Raf Tutucular, krom ve saten olmak üzere değişik modelleri ve ebatları bulunmaktadır. Krom ve saten paslanmaz yüzeyi ile kullanıldıkları yeri şık bir hale getirmektedir. Uzun yıllar kullanılsa bile paslanmaz yüzeyi ile ilk gündeki gibi şık görünümü olacaktır.

Cam flanşı, Firmamız müşterilerin maddi durumu göz önüne alarak ve her banyoda ve mutfaklarda sıklıkla kullanılması gerektiğinden dolayı uygun fiyatlarda ve değişkenlik göstermekte olan fiyatlar ile raflarımızda yer almaktadır. Değişiklik gösteren model ve ebatlarla her kullanıcının istediği düzeyde ürün bulunmaktadır. Kaliteli bir ürün olduğundan dolayı raflarımızda kendine has yer bulmaktadır.