4 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 4 , Toplam 4

HAVLULUK

Havluluk, banyolarda sıklıkla kullanılan ürün her anlamda kullanışlı olarak bilinmektedir. Simetrik tasarımı ile oldukça şık görüm kazanmıştır. Banyoların şık ve ferah görünmesinde etkili olan bu ürün ergonomik yapısı ile de müşterilerimize sunulmaktadır.

Banyo havlulukları, değişkenlik gösteren ebatlar ve şekillerde her eve ve müşterilerin hazlarına uygun şekilde raflarda bulunmaktadır. 1. Sınıf kalitede olan bu ürün ham maddesi pirinç kaplaması da kromdur. Krom kaplama olduğundan dolayı yüzeyinde aşınma ve paslanma yapmamaktadır. 1. Sınıf kalitedeki bu ürün uzun yıllar kullanılmaları da müsaittir ve uzun ömürlüdür. Doğru bir kullanım ile uzun yıllar kullanım şekline katkı sağlayarak daha uzun yıllar kullanabilmekte olacaktır. Duvara monte edilerek kullanılmaktadır. Havluluk Askıları, aparatları sayesinde duvara monte edilmesi oldukça kolay bir duruma gelmiştir. İstediğiniz alana ve yere çıkartıp takabilirsiniz. Darbeli matkap yardımı ile duvara delik açıp kolaylıkla ve müşterilerimizi yormadan rahatlıkla takabilirsiniz. Ürünü temizlemesi ve bakımı oldukça kolay ve rahattır. Temizlenmesi kuru bir bez veya nemli bir bez yardımı ile oldukça kolaydır. Bazı kimyasal ürünlere temas ettirmemeniz ( tuz ruhu, çamaşır suyu, deterjan ve benzeri maddelerden ) ürüne ve kullanıcıya yardımcı olacaktır. Bu sayede ürün daha kullanışlı bir hal alacak ve uzun yıllar temiz ve sağlam şekilde kullanacaksınız. Müşterilerimize ürünün cam, kristal, porselen ve ekşitme gibi birçok seçenek şansı sunmaktadır. Kutu içinde aparatları ( vida, dübel ve zamak bağlantı ) ile müşterilerimize gönderilmektedir.

Havluluk, 2 yıl garanti içermektedir. Herhangi bir sıkıntı çıkması durumunda ürünün yenisi ile değiştirme olanağı sağlamaktadır. Firmamız müşterilerin maddi durumu göz önüne alarak ve her banyoda olmasına kanaat getirerek uygun fiyatlarda ve değişkenlik göstermekte olan fiyatlar ile raflarımızda yer almaktadır.