Filtreler

Marka

FİYAT ARALIĞI


0 TL
300 TL

RENK

   
3 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 3 , Toplam 3

KLOZET FIRÇALIĞI

Klozet fırçalığı, her evde yer alan klozetlerin temizlenmesine yardımcı olan fırçanın konulduğu ve muhafaza edildiği yerdir. Her evde bulunması gereken bir ürün olan ve şık görünü ile ev hanımların kalbini kazanmış bir üründür. Farklı ebatlarda ve şekillerde olan bu ürün oldukça da kullanışlıdır. Ev hanımlarının temizlik işinde oldukça yardımcı olmakta ve ev hanımlarına zamandan tasarruf yapmasına katkı sağlamaktadır.

Kapaklı Tuvalet Fırçalıkları, 1. Sınıf kalitede olan bu ürün uzun yıllar kullanıma müsait ve uzun ömürlü olarak sıklıkla tercih edilen bir üründür. Doğru bir kullanım uzun ömürlü olmasına katkı sağlamış ve daha da uzun yıllar kullanıma müsait bir duruma getirmiştir. Değişiklik gösteren kaplama modelleri ve ebatlar ile her kullanıcıya uygundur. Ergonomik yapısı ile her koşulda kolaylık sağlamaktadır. 1. Sınıf kalitede olduğundan dolayı darbelere ve zor durumlara dayanıklılık göstermektedir. Krom ve antik kaplama olduğundan dolayı yüzeyinde paslanma ve aşınma görülmemektedir.  Tuvalet Fırçalığı, şık bir görünüş ile güzel bir ortam sunmakta olan bu ürün temizlenmesi de oldukça kolaydır. Nemli bez veya kuru bir bez yardımı ile temizlenmesi zahmetsiz ve kullanışlıdır. Monta edilmesi oldukça kolaydır. Aparatları ile ( vida, dübel ve zamak bağlantı ) sayesinde oldukça kolay bir duruma gelmiştir.  Bazı kimyasal ürünlerden uzak tutmak ürününüze ve size yardımcı olmaktadır.

Klozet fırçalığı, 2 yıl garanti içermektedir. Herhangi bir sıkıntı çıkması durumunda ürünün yenisi ile değiştirme olanağı sağlamaktadır. Firmamız müşterilerin maddi durumu göz önüne alarak ve her banyoda olmasına kanaat getirerek uygun fiyatlarda ve değişkenlik göstermekte olan fiyatlar ile raflarımızda yer almaktadır.