Filtreler

Marka

Model

FİYAT ARALIĞI


0 TL
350 TL

   
3 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 3 , Toplam 3

KÖŞE SEPETLERİ

Köşe Sepetleri, mutfaklarda kör noktaları ve köşeleri, zor noktaları daha kullanışları bir hale getirmek amacı ile tasarlanmış bir üründür. Şık tasarımı ve görünümü ile mutfaklara adeta bir renk katmaktadır. Günlük zamanının çoğu mutfaklarda geçiren ev hanımların mutfaklarının şık olmasına dikkat etmektedirler. Bu sayede şık ve güzel görülen bir mutfakta daha öz güvenli bir şekilde çalışmaktalar ve bu durum zamanı da hızlı ve daha kullanışlı bir hale gelmektedir.

Tezgah üstü köşe sepetleri, mutfaklarda daha rahat bir ortam sunan ve zor noktaları, köşeleri daha kullanışlı bir hale getiren bu ürün oldukça dayanaklı ve sağlamlığından ödün vermemektedir. Zor şartlarda ve durumlarda hasar almayan ve kullanılmaya devam eden bu ürün sayesinde mutfaklarda daha serbest iş yapmanızda yardımcı olmaktadır ve hızlı iş imkanı sunarak her konuda zaman tasarrufu sağlamaktadır. 1. Sınıf kalitede olan köşe sepetleri krom kaplama ve alüminyum olduğu nedenle uzun yıllar kullanıma elverişlidir. Uzun ömürlü olan bu ürün doğru kullanımlar ile uzun ömürlerine katkı sağlamaktadır. Krom ve alüminyum olduğu sebeple yüzeyinde paslanma olmamaktadır. Temizlenmesi oldukça kolaydır. Kuru bez veya nemli bir bez ile hızlı bir temizlik sunmaktadır. Şık görünümü ile müşterilerin ve ev hanımların ilgisini çeken bu ürün her yönden ekonomik olmasıyla bilinmektedir. Her mutfaklara kolaylıkla monta edilmek amacı ile farklı ebatlarda bulunmaktadır. Aparatları sayesinde monta edilmesi en kolay bir duruma gelmiştir. Takılması ve çıkarılması oldukça kolay bir durumdadır.

Kör köşe sepetleri, Ekonomik fiyatlar sunan firmamız değişen ebatlar la birlikte değişkenlik gösteren fiyatlar ile de müşterilerimize satışa sunmaktadır. Oldukça kaliteli olan bu ürün müşterilerimizi mutlu etmek amacı ile tasarlanmıştır ve müşterilere hazır bir durumda raflarımızda yer almaktadır. Her evin mutfaklarında yer almasına inandığımız ürünün müşterilerin maddi durumunu göz alarak satışa sunulmuş ve fiyat uygunluğu sağlamaktadır.