33 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 24 , Toplam 33

TUVALET KAĞITLIĞI

Tuvalet kağıtlığı, ürün oldukça kullanışlı olarak bilinmektedir. Değişkenlik gösteren ebatlarda ve boyutlarda her tuvalete göre uyumlu ve kullanışlıdır. Şık bir yapısı ile tuvaletlerde yer alan bu ürün ev hanımları ve kullanıcıların gözdesi haline gelmiştir. Simetrik yapısı ile kullanıcıların haz duygusuna ve zevkine göre tasarlanmıştır. Sıklıkla kullanılan ve tercih edilen bir üründür.

Tuvalet Kapaklı Kağıtlık, 1. Sınıf kalitede olan bu ürün uzun yıllar kullanıma müsait ve ömrü uzun olmasıyla en çok tercih edilenler arasında kendine has bir yer bulmuştur. Doğru bir kullanım ile uzun ömrüne katkıda bulunmuş olacaksınız ve ömrünü daha uzatmış olacaksınız. Ham maddesi pirinç olan bu ürün değişebilen kaplama ile müşterilerimize sunulmaktadır. Krom, altın, antik kaplama olarak çeşitleri raflarımızda yer almaktadır. Kaplamaları sayesinde dayanıklı ve sağlam bir hal almaktadır. Kaplamalar nedeni ile yüzeyinde paslanma ve aşınma gibi durumlar görülmemektedir. Buda tuvaletlerde ve kullanımlarda daha şık görülmesini sağlamaktadır. Duvara monte edilmesi ve montajı oldukça kolaydır müşterilerimize kolaylık sunmaktadır. Tuvalet kağıtlık aparatları ( vida, dübel ve zamak bağlantı ) sayesinde duvara monta edilmesi daha kolay bir durum olmaktadır. Darbeli matkap yardımı ile duvara delik açılması ve aparatları sayesinde monta edilmesi oldukça kolaydır. Temizliği ve bakımı oldukça kolay olan ürün nemli bez yardımı ile veya kuru bez ile temizlenmesi kolaydır. Kimyasal maddeler ile temas edilmesi dolayısıyla ürün zarar görebilir ( tuz ruhu, çamaşır suyu ve deterjan gibi kimyasal içeren maddeler ) ile temas edilmemesi sizin ve ürününüz için iyi ve kullanışlı olacaktır.

Tuvalet kağıtlığı seti, 2 yıl garanti içermektedir. Herhangi bir sıkıntı çıkması durumunda ürünün yenisi ile değiştirme olanağı sağlamaktadır. Firmamız müşterilerin maddi durumu göz önüne alarak ve her banyoda olmasına kanaat getirerek uygun fiyatlarda ve değişkenlik göstermekte olan fiyatlar ile raflarımızda yer almaktadır.