Filtreler

Marka

FİYAT ARALIĞI


0 TL
1750 TL

   
8 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 8 , Toplam 8

BANYO BATARYALARI

Banyo Bataryalar, her evde bulunmakta olan banyoların şık görülmesinde ve rahat kullanılmasıyla tercih edilmektedir. Ev hanımlarının kullanırken öz güvenle kullanmasına ve ferah bir ortam sunmasında katkı sağlamaktadır. Birçok evlerde kullanılır temizlenmesi kolay olduğu için sıklıkla tercih edilmektedir.  Simetrik yapısı ile müşterilerin kullanımı oldukça kolay bir hale gelmiştir ve daha kullanışlı birçok özellik taşımaktadır.

Banyo musluğu, şık tasarımı ile banyolarda sıklıkla tercih edilen ve temizlenmesi kolay olduğundan dolayı ev hanımlarının gözdesi haline gelmiştir. 1. Sınıf kalitede üretilen bu ürün uzun yıllar kullanım imkanı sunmaktadır ve ömrü oldukça uzundur. Doğru bir kullanım ile kullanım süresine katkı sağlamış olacaksınız ve ömrünü uzatmış halde olacaksınız. Banyo Bataryaları, krom kaplama olduğundan dolayı uzun yıllar kullanımda yüzeyinde kararma ve paslanma olmamaktadır. Fakat bazı durumlarda olduğu gibi bu üründe kimyasal ürünlerle ( tuz ruhu, çamaşır suyu, deterjan ve benzeri ) ürünlerle temas etmesi söz konusunda ürün ciddi zararlar görebilir. Su ve sıvı gibi maddeler ile temas etmesi yüzeyinde paslanmaya yol açabilir bu yüzden su ve sıvı gibi maddelerden uzak tutmanız sayesinde kullanıcı ve ürün ilk gündeki gibi sağlam ve şık görünümde kalacaktır. Temizlenmesi oldukça kolaydır. Kuru bez veya nemli bir bez ile kolaylıkla yüzeyi temizlenmektedir. Montajı oldukça kolay ve caba sarf etmeden kısa bir sürede yapılmaktadır. Marka olarak 2 seçeneği bulunmaktadır. Newarc ve teka markaları bu ürünlerin markalarıdır.

Banyo Bataryalar, ekonomik fiyatlarda müşterilerimizin maddi durumunu göz önünde tutarak uygun ve değişkenlik gösteren fiyatlarla raflarımızda yer almaktadır.  Firmamız müşterilerin mutlu olması ve her evde gerektiğinden dolayı değişen ebat ve modeller ile sunmaktadır. Müşterilerimizin yanında olmakla beraber ürününün de yanındadır ve herhangi bir aksilikte müşterilerimizin yanındayız.