Filtreler

Marka

FİYAT ARALIĞI


0 TL
1500 TL

   
8 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 8 , Toplam 8

LAVABO BATARYALARI

Lavabo bataryaları, her çeşit lavaboda türlerinde sıklıkla kullanıma rastlanmakta olan ve çok rahat bir şekilde kullanılan bir ürünlerimizdir. Simetrik yapısı ile müşterilerimizin kullanması daha kolay bir hale gelmiştir ve müşterilerimizi her daim tatmin etmektedir. Şık görünümü ile lavaboları süsleyen ve güzel görülmesine neden olan bir üründür. Değişebilen modellerde ve ebatlarda müşterilerin haz duygusuna ve zevkine göre her lavaboya uygun ürün bulunmaktadır.

Lavabo Armatürü, şık tasarımları ile müşterilerin kalbinde taht kurmuş bir üründür. Krom kaplama sayesinde yüzeyinde paslanma ve aşınma olmamaktadır. Fakat su ve sıvı gibi maddeler ile temas etme si söz konusunda yüzeyinde paslanma ve aşınma görülmektedir. Bu sorunu önlemek amacı ile ürünü su ve sıvı gibi maddeler ile temas etmemesi gerekmektedir bu sayede ürünü doğru bir şekilde kullanmanıza yardımcı olacaktır. Ürün 1. Sınıf kalitede olduğu için uzun yıllar kullanıma müsait bir durumdadır ve ömrü uzundur. Doğru bir kullanım ile ömrüne katkı sağlamış olacaktır ve ömrü uzamış daha kullanışlı bir hale gelmiştir.  Lavabolar da kullanıldığı yüzeyde gayet hoş ve şık bir görünüm sağlayarak mekanına daha hoş ve öz güvenle işlerinizi yapmanıza yardımcı olmaktadır. Farklı ebat ve boyutlarda her lavaboya uygun bir duruma gelmiştir.

Lavabo bataryaları, uygun fiyatlarla raflarımızda yer almaktadır. Firmamız müşterilerimizin maddi durumunu göz önünde tutarak, her evlerde yer almasına inandığımız ve değişebilen fiyatlarla müşterilerimize sunulmaktadır. Firmamız hem müşterilerim mutluluğunu korumak hem de ürünün arkasında ve destek olduğunu göstermektedir.