Filtreler

Marka

Ebat

FİYAT ARALIĞI


0 TL
2500 TL

RENK

   
2 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 2 , Toplam 2

MUTFAK BATARYALARI

Mutfak bataryaları, mutfaklarda sıklıkla tercih edilen bir ürün olarak her evlerde ve iş yerlerinde sıkılıkla kullanılmaktadır. Son derece kaliteli bir ürün olarak ve kalitesinden ödün vermemektedir ve kullanıcıların memnun oldukları ve ısrarla tavsiye etikleri bir üründür. Dış görünüşü ile ev hanımların ve kullanıcının kalbine taht kurmuş bir üründür. Şık tasarımı ve görünümü ile mutfakları kullanışlı bir hale getirmektedir ve ferah bir ortam sunarak mutfaklarda hızlı iş imkanı sunmaktadır.

Armatür, olarak da halk dilinde yaygın bir tabir kazanmıştır. Birçok değişen boylarda ve ebatlarda her mutfak türüne oldukça kolay bir uyum sağlamaktadır. Farklı tür kaplamaları ile ev hanımların zevkine göre uyum sağlamak amacı üretim yapılmıştır. Evye bataryaları, 1. Sınıf kaliteli bir maddeden üretildiği için uzun yıllar kullanıma müsait ve ömrü uzundur. Doğru bir kullanım ile ömrüne katkı sağlamaktadır ve ömrü bu sayede daha uzun bir duruma gelmiştir. Kaplamaları sayesinde hem şık görünümde ve paslanmaz yüzeylerine sahiptir. ( krom, bakır ve altın ) yüzeyinde paslanma ve aşınma yapmadığından dolayı uzun yıllar şık görünüm sağlamaktadır. Darbelere ve zorluklara karşı oldukça dayanıklı olan bu ürün bütün kullanıcılar tarafından çok beğenilmektedir.

Mutfak bataryaları, müşterilerin ekonomik durumuna ve maddi durumuna müşterilerimize sunulmaktadır. Müşterilerin maddi durumunu düşünerek ekonomik fiyatlar ile raflarımızda mevcuttur. Firmamız hem ürünlerin yanında ve bu durumda da müşterilerin arkasında durarak müşterilerin mutlu olmasını amaçlamaktadır.