Filtreler

Marka

FİYAT ARALIĞI


1750 TL
3250 TL

RENK

   
3 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 3 , Toplam 3

CAM SERAMİK EVYE

Cam seramik evye,  evlerde kullanılan ve kullanılması kolay olan bir üründür.  Cam olduğundan dıolayı darbelere akrşı dayanıklı değildir ve krılma şansı doğmaktadır.  evlerin gözdesi olan bir ürün olmasıyla bilinir ve ev hanımlarının sıklıkla terçih etiği bir üründür. Ev hanıların günlerinin çoğu evde geçtiğinden dolayı ve mutfaklarda oldukça zaman harçadıklarından mutfaklarına ren katmak ve severek kullanmak istedikleri oldukça da şık bir görüntüye sahip olan bir üründür. üstünde su tutmaması ile ev hanımlarının tavsiue etiği ve leke tutmayan bir üründür.

Tezgah üstü cam evye,  temizlenmesi oldukça kolay olan bu ürün ev hanımlarının da titiz huyunu ortaya cıkarmaktadır zahmet vermeden temizlenen bu ürün hızlı iş imkanı da sunmaktadır. Cam sil ve kuru bir bez yardımı ile kolylıkla temizlenmektir. sonderec akliteli olan bu ürün değişebilen boyutlarda her mutfağa uygun bir pozisyon kazanmıştır. Ürün cam olmasından dolayı avantajları ve dezavantajları da bulunmaktadır.  Evye avantajlı yönü mutfaklara şık ve güzel bir görünüm sağlamaktadır. dezavantajı ise sert darbelere karşı oldukça dayanıksız ve kolay hasar almaktadır.  Birçok ev hanımların şıklığa ve güzel görünümüne önem verdiğinden dolayısıyla sıklıkla kullanıkları  ve tavsiye ettikleri bir üründür.  1. sınıf kalite olan bu ürün uzun yılalr kullanıma müsaittir. Uzun  ömürlüdür.

Evye, ekonomik fiyatlar ile müşterilerimize maddi durumdan yanında olup uygun fiyatalar sunmaktdaır. Her eve uyun ebatlarda ve değişebilen fiyatlarda müşterilerimize sunulan ürünlerimizdir.  2yıl garantisi bulunmakta ve herhangi bir aksilik söz konusunda garanitye gitmesi ve ürünün değişkli ile müşterilerimize yardımcı olmaktadır.