Filtreler

Marka

FİYAT ARALIĞI


0 TL
1250 TL

RENK

   
14 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 14 , Toplam 14

ÇELİK EVYE

Çelik evye, mutfaklarda kullanılan ve oldukça da yaygın olan bir üründür. evlerde ve ev hanımalrı tarafından sıklıkla terçih edilen ve tavsiye etikleri ürünler arasında yer almaktadır. günümüz mutfaklarına uygun ve günümüz teknlojisine uygun olarak üretilmiş ve her eve uygun ebatalrda müşterilerimize sunulmakatadır.  hafif bir ürün olduğundan dolayı monta edilmesi oldukça klaybir duruma gelmektedir.

Paslanmaz evye,  çelik ile imal edildiğinden dolayı yüzeyinde paslanma ve benzeri aşınma olmamaktadır.  kaliteli olması ile müşterilerimize sağlam bir iş imkanı sunmaktadır. 1. sınıf çelikten üretildiği için paslanma yapmaz ve ilk gündeki gibi şık görümünü korumuş olur. şık görünümü ile mutfaklara ferah bir hava ortamı sunmaktadır.  Yüzeyinde su tutmaması ile bir çok yanda mutfakta yardımcı olmaktadır. birçok farklı modellerde müşterilerimize sunulmaktadır. Her eve uygun olarak evye ceşitleri bulunmaktadır. aparatları sayesinde montaj yapımı oldukça kolaydır. Tezgah altı evyeler olarak da bilinmekte olan evyeler sıklıkla terçih edilmektedir kimyasal maddeler ile temas etmesi söz konusunda üründa bazı yıpranmalar ve zararlar görükebilmektedir. bu sebeple ürünü kimyasal ürünler ile uzun süre temas etmemesini sağlayarak daha uzun yıllar kullanmaya müsait bir durumda olacaktır.

teka evye,  ekonomik fiyatlar ile müşterilerimize kolaylık sunan firmamız ürünün 2 yıl garantisi ile yanınızda olmaktadır. her hangi bir sıkıntı durumunda ürünün iyadesi ve değişimi yapılmaktadır.  ekonomik fiyatlar sunan firmamız müşterilerin mutlu olması için elinden geleni yapmaktadır.