Filtreler

Marka

FİYAT ARALIĞI


0 TL
1500 TL

   
19 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 19 , Toplam 19

DOKULU ÇELİK EVYE

Dokulu Çelik Evye, günümüz mutfaklarda tezgahlar da şık görünümü ile sıklıkla tercih edilmektedir. Şık görüntüsü ile mutfaklarda rahat ve özgüven ile çalışmanıza yardımcı olmaktadır. simetrik yapısı ile kullanımı oldukça kolay bir kullanım sağlamakta olup kullanırken müşteriye ve kullanıcıya hiçbir konuda zarar verme gibi kötü durumlar içermemektedir. Temizlenmesi oldukça kolay ve bir o kadarda hızlı iş yapmanıza yardımcı olmaktadır. bu sayede mutfakta ferah bir ortam sunmaktadır.

Dokulu Evye, en önemli özelliği suyu üzerinde bırakmayan dokusu olmasıdır. Bu ürün mat değil parlak olduğundan kararma riski 0 denenecek kadardır. Bazı firmalar örnek teka gibi firmalar 75 yıl paslanma ve kararmaya karşı garanti vermektedir. tüm mekana sahip her türlü yere uygun boyutlarda ve ebatlarda bulunmakta olan bu ürün kullanıcıların istediği boyutlarda bulunmakta olup kullanıcılara kolaylık sunmayı konu edinerek bir çok üretim yapmıştır. 1. Sınıf kalitede olan bu ürün uzun yıllar kullanmaya müsait ve ömrü uzun olarak bilinmektedir. Doğru bir kullanım ile bu ömre katkı sağlamış olacak ve kullanma süresi uzamış olacaktır.  Çelikten olduğu için uzun yıllar kullanılsa bile yüzeyde paslanma ve aşınma olmamaktadır. Bu sayede kullanıcılar tarafından da tercih edilmektedir. Dokulu Evye,  Temizlenmesi oldukça kolay olan bu ürünü nemli veya kuru bir bez ile temizlenmektedir. Çelik olduğundan ve simetrik yapısı bulunduğundan dolayı uzun yıllar kullanılsa bile şıklığından ödün vermemektedir. Her ev hanımın isteğine ve zevkine göre farklı modeller bulunmaktadır.

Dokulu Evye, Ekonomik fiyatlarda müşterilerimizin maddi durumunu göz önünde tutarak uygun ve değişkenlik gösteren fiyatlarla raflarımızda yer almaktadır.  Firmamız müşterilerin mutlu olması ve her evde gerektiğinden dolayı değişen ebat ve modeller ile sunmaktadır. Müşterilerimizin yanında olmakla beraber ürününün de yanındadır ve herhangi bir aksilikte müşterilerimizin yanındayız.