Filtreler

FİYAT ARALIĞI


0 TL
0.5 TL

   
0 Ürün Bulunmuştur.


Arama yaptığınız " " içerik bulunamadı, Lütfen arama kriterini değiştirerek yeni bir arama yapınız...

Gösterilen 1 - 0 , Toplam 0

ÜTÜ

Ütü, ev araçlarının önde gelen ürünlerindendir. Her evde bulunması gereken ve her evde sıklıkla kullanılan bu üründür. giyim elbiseleri ve birçok giyim türünü hızlı bir şekilde ütüler ve güzel bir görünüm sağlamaktadır. Küçük bir ürün olduğundan dolayı evin her bölgesine rahatlıkla sığmaktadır. Birbirinden şık tasarımları olan bu ürün müşterilerin göz zevkine ve isteklerine göre tasarlanmıştır. Üstün buhar gücü ile birçok elbiseyi kısa zamanda yapmaktadır ve bu sayede zamandan tasarruf yapılmaktadır. Bu da birçok işi kısa zaman dilime sığdırarak kendinize vakit ayırmanızı sağlamaktadır.

Buharlı Ütü, birçok ürünler arasında kaliteli olarak üretilen ve uzun yıllar kullanım sağlamakta olan bir üründür. Yanı sıra ömrü uzun olarak müşterilerimize sunulmaktadır. 1. Sınıf kalitede olan bu ürün darbelere ve çizilmeye karşı oldukça dirençli olarak üretilmiştir. Kablosu gerektiğince uzun olması nedeni ile kullanım sırasında müşterilere oldukça kolay bir kullanım sunmaktadır. Oldukça modern bir ürün olduğu için birçok faydalı özellikleri de beraberinde getirmektedir. Sıvı depolama alanı oldukça büyüktür ve sürekli sıvı doldurma sorunu ile karşılaşılmamaktadır. Alt tabanı yüksek kalitede çelikten üretildiği için kireç ve benzeri pas gibi giysilerinize zarar verecek görüntüler sergilememektedir. Ürünün deposuna koyulan sıvıyı işiniz bitiğinde hazneyi boşaltmanız gerekmektedir. Aksi taktirde ürün zarar görebilir ve kullanım ömrü azalabilir.

Buhar İstasyonlu Ütü, ekonomik fiyatlarla müşterilerimize sunulmaktadır. Değişik modellerde ve renklerde olan bu ürün değişebilen fiyat aralıkları oluşturmaktadır. Müşterilerin maddi durumunu göz önüne alan firmamız gerekilen yerde indirim imkanları da sunmaktadır. Ürünümüz 2 yıl garantili olup herhangi bir aksilik esnasında ürünün geri iadesi ve servisine gönderilmektedir. Bu sayede ürünün yenisi veya onarılmış bir durumda müşterilere ulaşmaktadır. Firmamız müşterilerimiz mağdur bir durumda bırakmamaktadır.