Beton Çivisi 4*60

3,90 / paket

MEVCUT : STOKTA VAR

Beton çivisi 4*60, en yaygın kullanılan çivi türü olan beton çivisi inşaat işlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır


paket

PAYLAŞ
ARKADAŞINA GÖNDER
YAZDIR

PUAN
YORUMLARI GÖR
YORUM YAZ

STOK KODU
:
ÇİVİ0055

BARKOD
:
56010039

ETİKET
:

Beton Çivisi 4*60 

Beton Çivisi 4*60 En yaygın kullanılan çivi türü olan cam  çivisi inşaat işlerinde cam montajların da yaygın olarak kullanılmaktadır. İnşaat sanayi ve genel olarak cam, ahşap işlerinde kullanılan üründür. Çivide ham madde olarak alaşımsız çelik malzemesi kullanılmıştır. Çoğunlukla inşaatlarda cam ve pencerelerde, ahşap kalıpların yapımında kullanılan çivilerimiz farklı ebatlarda ve boylarında üretilmektedir. Çivilerin başları çekiç darbelerinin kaymasını önlemek için damalı üretilmektedir. 
Rahatlıkla taşınması amacıyla paketlenerek karton koliler streç ile sarılıp güçlendirilerek paketlenmektedir. Gövde tipi yuvarlaktır. 5 x 22 mm uzunluğundadır. Sitemizde yer alan fiyatı kilogram fiyatıdır.
Ürünlerimiz siz değerli müşterilerimize ulaşmadan önce mağazamızda bulunan kalite kontrol birimlerimizde kontrol edildikten sonra paketleme aşamasından geçmektedir.

Ebat4 x 60
TipBaşlı

'den aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren 7 gün içinde karşı ödemeli olarak iade edebilirsiniz.Ayrıntılı bilgi için İade Politikası bölümünü inceleyebilirsiniz.Değişim işlemlerleri için teslimat tarihinden itibaren 7 gün içinde ile ücretsiz gönderim hakkına sahipsiniz.

İLGİLİ ÜRÜNLER

Doğrulama: 799b055b5e1c9bff