233 ürün bulundu. 1 - 24 arası gösteriliyor.
Sıralama:

Eryıldız, Teknik Hırdavatın yanı sıra ankastre ve beyaz eşyada da ön plana çıkmıştır. Siemens, teka, silverline ve esty’in satışını yapmaktadır. Bu kategori fırın, ocak, davlumbaz, aspiratör, buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, ütü, buharlı ütü, elektrikli süpürge, mutfak aletleri, kurutma makinesi, ankastre set, mikro dalga’ dan oluşmaktadır.
               
Birden fazla renk seçeneği ile hizmet vermekteyiz. Her model her renkten oluşan kategorilerimizde öncelik olarak müşterilemizin düşüncesinden yararlanıyoruz.Güvenli bir yerden alışveriş yapmak istiyorsanız Eryıldız hırdavattan vazgeçmeyin 7 / 24 canlı destek sıfır açılmamış kutularda ürünlerimizle türkiyenin dört bir yerine ürün gönderimi sağlıyoruz. Çok programlı çamaşır makinelerimiz tamda ev hanımlarımızın istediği tazdandır.

Almış olduğunuz beyaz eşya modellerinden herhangi birinden eğer sıkıntı yaşarsanız ürünü kolay iade yoluyla geri teslim alabiliriz. Üstelik iade sürecinde hiçbir ücret ödemeden geri gönderim sağlıyabilirsiniz belitmiş olduğumuz markaların yetkili satıcısıyız. Kataloklarından ürünleri beğenip ürünleri siparişde verebilir belirli bir süreç içersinde ürünleri gönderim de sağlıyabiliriz.

Beyaz eşya, ilk zamanlarda dış görünümünde genelikle beyaz renk kullanılmış olan, fabrikalarda üretilen, ev eşyası makineleridir. Ev aletleride insan hayatını kolaylaştıran oldukça önemli üretilmiş en iyi eşyalardır.Her ne kadar beğendiğimiz eşyalar olsada evin düzeninide dikkate almalıyız. Beyaz eşya ve ev aletlerini başlıca sıralıcak olursak; fırın, ocak, davlumbaz, aspiratör, mikro dalga, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, ütü & buhar istasyonu, elektrikli süpürge, elektrikli mutfak aletleri, ankastre setler olarak söyleyebiliriz. Bu eşyalar Hayatımızı sürdürebilmemiz için gerekli önemli eşyalardandır. Bunlardan herhangi birinin olmaması yaşamamız açısından bizi bir hayli zorlayacaktır. Bu eşyaların ne işe yaradıklarını hepimiz biliriz yinede üstünden geçmek gerekirse fırın, ocak, buzdolabı, mikro dalga gibi eşyalar gıda açısından, Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi ve ütü gibi eşyalar ise giyim açısından oldukça önemli eşyalardır. Gün geçtikçe en son yenilikçi teknolojilere ulaşılan bu eşyalarda amaç insan hayatının ve bu eşyaların kullanımını dahada kolaylaştırmaktır. Neredeyse bu işleri yaparken sizlere zevk vererek kusursuz sonuç

vermektedir.


Ücretsiz Kargo
500 ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo uygulanmaktdır.
%100 Güvenli Alışveriş
128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılmaktadır.
Kredi Kartı ile Ödeme
Anlaşmalı olduğumuz banka kartları ile güvenli alışveriş yapabilirsiniz.
Ürün İade Hakkı
7 gün içerisinde tüketici yasalarına göre ürün iadesi yapabilirsiniz.
Scroll