46 ürün bulundu. 1 - 24 arası gösteriliyor.
Sıralama:

Davlumbazlar çekim güçlerine göre hem fiyatları hemde markaları değişir kademe kademe çekim güçleri farkldır. İnox, füme ve siyah olmak üzere iki renk seçenekleri mevcuttur. duvar tipi ve ada tipi davlumbazlar çeşitliliğin parçalarıdır. Cam yüzey olan davlumbazlarımızın dokunmatik ön cam panelleri mevcuttur. Silverline, teka, Siemens, esty, White daisy, elica markalarına sahibiz.Gün geçtikçe kullanılmaya daha çok başlanılan davlumbaz ürününün kısaca ne olduğunu yazmak gerekirse; Mutfaklarda pişirme işlemi sırasında oluşan hava akımı yoğun miktarda yağ ve benzeri kirleticileri barındırır. Mutfakta pişirme süreçlerinde oluşan bu kirleticilerin, kokuların, atık ısının ve oluşan nemin atılması veya filtre edilmesi için toplamaya yarayan donanıma davlumbaz deriz. Mutfak cihazlarının üzerine yerleştirilen davlumbazlar duman ve buharı hızlı biçimde çekmek için kullanılırlar. Mutfak davlumbazları sağlık açısından korozyona uğramayan, kolay temizlenebilen bir malzemeden üretilmesi gerekmektir. Ayrıca kurulması son derece kolay olması ile birlikte mutfaklarınızda müthiş bir görünüm kazandırır. Özel filtreleri sayesinde geniş yüzeydeki kokuları hızlıca giderir ve mutfağınıza temiz bir hava sağlamaktadır. Duvar tipi davlumbazlar oldukça sessiz çalışarak mutfaklarınızda adeta huzur ile birlikte yemek pişirme imkanı sağlamaktadır.

Davlumbazlar

Sitemizin  bu kategorisinde beyaz eş grubunda yer alan Siemens, Teka, Silverline, White Daisy, Elica  ankastre davlumbazları inceleyebilirsiniz . Bu davlumbazlar mutfağınızda kirli havayı alır temiz havayı verir. Siemens, Teka, Silverline, White Daisy, Elica    davlumbazlar sayesinde eviniz  temiz kokmaya başlasın. Hem dekoratif tasarımları ile hem de kolay kullanımı ile evinizin gözde eşyaları arasında üst sıralarda. Bu siemens , Teka, Silverline, White Daisy, Elica  ankastre davlumbazlar  kötü kokuları giderdiği gibi , nem içinde bulunan yağların mutfağınıza yayılmasını önler ve ayrıca da muhtemel  yangın olayının önüne geçer .

Davlumbaz nedir ?

Mutfaklardaki  yemek kokusunun eve yayılmasından şikayetçi  olan bir çok insan için çözüm niteliğinde olan ve beyaz  eşyaya davlumbaz denir.  Siemens, Teka, Silverline , White Daisy, Elica  Davlumbaz sahip olduğu teknoloji sayesinde kirlenmiş havayı içine çekerek bunu havalandırma sistemine aktarır ve bu kirli havayı  içinde temizler. Yalnızca havayı temizlemekle kalmayan Siemens, Teka, Silverline, White Daisy, Elica davlumbazların, artık ısının ve kullanıma bağlı oluşan nemin filtrelenip atılmasına da yardımcı olur. Böylece oluşan kirli hava yerini temiz havaya bırakmış olur .

Davlumbaz Fiyatları Ne kadar ?

Siemens, Teka, Silverline, White Daisy, Elica davlumbaz fiyatları sitemizde kategori  içinden  seçebileceğiniz farklı modeller, markalara,  motor gücüne,tasarıma ve ürünün teknik özelliklerine göre farklılık gösterecektir. Ankastre eşyaların en şık parçalarından biri olan davlumbazlar,  yüksek çekiş gücüne sahip sessiz motor seçeneği, seramik ve çelik yüzeyler, farklı aydınlatma opsiyonları gibi özellikleri sayesinde birbirinden ayrılır .

Siemens, Teka, Silverline, White Daisy, Elica davlumbazların fiyatları davlumbazın  çıkarttığı sese, davlumbazın havayı emiş gücüne göre değişiklik gösterebilir sitemizle 125tl  den başlayan fiyatlarla mutfağınızın büyüklüğüne göre emiş gücünü seçerek satın alabilirsiniz. Kategori içinden farklı güç seçeneklerine ve teknik donanımlara sahip ürünleri ve fiyatlarını detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Davlumbaz Alırken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Siemens, Teka, Silverline , White Daisy, Elica  ankastre Davlumbaz alırken metreküp/saat cinsinden hava emiş gücü ve desibel cinsinden gürültü seviyesi öncelikli tercih nedeniniz olmalıdır. Elbette ki dekoratif-estetik öğeler taşıyan davlumbaz modelleri de ilginizi çekecektir ancak fonksiyonların   da bir o kadar önemli olduğu unutulmamalı.  Mutfağınızın alanının genişliğinde ve 10 metrekare genişliğinde bir mutfağın havasının 26 metreküp olduğu düşünülürse,   500 m3/saat gücündeki  bir davlumbaz mevcut havayı asgari 3 dakikada temizleyecektir. Siemens, Teka, Silverline, White Daisy, Elica    Davlumbazların teknik özellikleri arasında belirtilen azami emiş gücünün en hızlı ve gürültülü kademe için geçerli olduğu ve en düşük hızda kapasitenin yarı yarıya azalmasının beklenebileceğini de ifade edebiliriz. Ayrıca Siemens, Teka, Silverline, White Daisy, Elica    ankastre davlumbazların cam dekorları, elektronik kumandası, touchcontrol(Dokunmatik), cam filtre haznesi gibi özelliklere ihtiyacınız var ise alınması gereken özelliklerdir .


Ücretsiz Kargo
500 ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo uygulanmaktdır.
%100 Güvenli Alışveriş
128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılmaktadır.
Kredi Kartı ile Ödeme
Anlaşmalı olduğumuz banka kartları ile güvenli alışveriş yapabilirsiniz.
Ürün İade Hakkı
7 gün içerisinde tüketici yasalarına göre ürün iadesi yapabilirsiniz.
Scroll