250 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 24 , Toplam 250

Dekorasyon Malzemeleri

Dekorasyon malzemeleri, hasır, ahşap seperatör, mdf seperatör, raf altlıkları, stor sistemleri, kornijler, süsler, aynalı pleksiler, olmak üzere inceleyebiliriz evinizi dekor etmek istiyorsanız eğer Eryıldız hırdavat'a uğramadan karar vermeyin menfezler havalandırma için kullanılır bunlar plastik ve metal olmak üzere 2 çeşitte bulunmaktadır istediğiniz ebatta bulabilirsiniz.

Panjur da menfez gibi aynı işlemi görür plastik panjur 28*35 den başlayıp 55*65 a kadar ölçüleri bulunmaktadır. metal panjur 33*45 den başlayıp 55* 60 a kadar ölçülerini Eryıldız hırdavat 'ta bulabilirsiniz. Dekorasyon dendiğinde aklımıza gelen yapı marketlerinden ve mobilya mağazalarından alınan malzemelerdir; oysa dekorasyon öylesi zengin ve geniş bir yelpazeyi içerir ki sadece bir oda, salon, banyo veya mutfağın dekorasyonu dahi başlı başına sayfalar dolusu ifadeleri gerekli kılar.

Dekorasyon sadece eşyalarla düzenlenmiş bir alan yaratmanın da ötesinde uyumun, renklerin, psikolojinin, estetiğin ve daha birçok kavramın dahil olduğu somut malzemelerle soyut değerler yaratma sanatının adıdır demek doğru olacaktır. Dekorasyon malzemeleri hasır, ahşap seperatör modelleri, mdf seperatör, raf altlıkları, stor sistemleri, korniş, süsler, aynalı süs, panjur olmak üzere inceleyebiliriz. Renkleri ile aydınlık, ferah ortamlar sağlamaktadırlar. Farklı model ve renk seçenekleri ile geniş ürün yelpazesine sahiptirler. Çeşitleri sayesinde göz yoran çirkin görüntüyü ortadan kaldırmakla birlikte kullanışlı alanlar ortaya çıkmaktadır. Dekorasyon amaçları ile sıklıkla tercih edilen dekorasyon malzemeleri arasındadır. Ayrıca fiyatları bakımından oldukça uygundur.
Öne Çıkan Kategoriler : Raf Ayağı, Korniş, Stor Sistemleri, Panjur