Filtreler

FİYAT ARALIĞI


150 TL
600 TL

   
6 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 6 , Toplam 6

Ahşap Hasır

Ahşap Hasır, evlerde ve iş yerlerinde bulunmakta olan bu ürün biden çok amaçla kullanıcılara ve müşterilere hizmet etmek ile üretilmiş ve bu konuda gayet de başarılı olmaktadır. Dekoratif ve kuru bakliyatların hava almasında sıklıkla kullanıldığı göz önüne çarpmaktadır. Mutfaklarda sıklıkla tercih edilen bu ürün oldukça etkili bir performans sergilemektedir ve bakliyatların muhafaza edildiği yere monte edilerek hava almasına yardımcı olur ve tahılların daha uzun süre dayanmasına sebep olmaktadır.

Dekoratif hasır, metre işi satılmakta olan bu ürün birçok farklı amaçla kullanılmaktadır. Oldukça etkili olan bu ürün müşterilerin arzusu ile değişik amaçlar ile kullanıma müsaittir. Ürün müşterilerin haz ve duygusuna göre farklı renkler ile boyanabilir ve boyandıktan sonra üründe hiçbir ters durum ve aksilikler olmamaktadır. Mutfaklarda bazı gıdaların hava alması amacı ile gıdanın koyulan yerin dolap kapaklarına monte edilmek üzere üretilmiştir. Parçaları sayesinde monte edilmesi oldukça kolay bir duruma gelmiştir ve kullanıcıyı yormamak ve çaba sarf etmemesi ile tasarlanmıştır. Bambu hasır 1. sınıf kalitede olan bu ürün ahşap ile imal edildiğinden dolayı dayanıklılık seviyesi oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Uzun ömürlü olması ile kullanıcıları mutlu etmektedir. Doğru bir monta edilmesi ile ömrüne katkı sağlamış ve uzatmış olacaksınız. Temizlenmesi oldukça kolay olan bu ürün kuru ve nemli bir bez yardımı ile rahatlıkla ve çaba sarf etmeden yapılmaktadır.

Krem ve beyaz hasır, Ekonomik fiyatlar ile raflarımızda yer alan ürün müşterilerin maddi kapasitesi ve durumuna göre indirimli uygun fiyatlar sunmaktadır. Üründe herhangi bir sıkıntı ve durum ile müşterilerin yanında olan firmamız ürününe sahip çıkmakta ve müşterileri mutlu etmektedir.