Filtreler

FİYAT ARALIĞI


50 TL
225 TL

RENK

   
9 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 9 , Toplam 9

PLASTİK HASIR

Plastik Hasır, evlerde genellikle yer mutfaklarda sıklıkla yer alan ve kuru bakliyatlar ın muhafaza edilen yerde daha verimli ve sağlıklı ortam sunan ve hava almasına yardımcı olan bir üründür. Çoğu iş yerleri ve evlerde dekorasyon ve süs amaçlı da kullanıma yer verildiği görülür. Kuru bakliyatların korunduğu yerde dolap kapaklarına monte edilmektedir. Delikli olması ile ferah hava ortamı sunmaktadır ve koyulan gıdaların sağlık anlamda hijyeni artırmaktadır.

Dekoratif Hasır, plastikten üretilmiş olan bu ürün oldukça darbelere karşı dayanıklı ve sağlam bir yapısı vardır. Plastikten imal edilmiş olduğu için oldukça kullanışlı ve uzun ömürlüdür. Doğru bir montaj ile uzun ömürlü olmasına katkı sağlamış ve kullanım süresi uzamıştır. Sandalye hasırı 1. sınıf kalitede üretilmiş olan hasır oldukça kullanışlı olması ile ve değişik amaçlar ile kullanılması olanaklıdır. Kullanıcın zevkine ve isteğine göre değişik renklere boyanmak da olan bu ürün boyandığı anda hiçbir sıkıntı ve sorunla karşılaşmayacağınız anlamına da gelmektedir. Delikleri sayesinde ferah hava ortamı sunmakla beraberinde şık görünümü ile müşterilerin ilgi odağı olmaktadır. Metre işi satılan bu ürün müşterilerin ürünü kullanmak istedikleri yerde rahatla kullanacaklarını göstermektedir. Apart sayesinde istenilen yere rahatlıkla monte edilmekte ve kullanıcıyı yormamaktadır. Üretilen ürünler kullanıcının kolay ve etkili iş sunmak için üretilmektedir.

Beyaz hasır, ekonomik fiyatlar ile kullanıcıya ve müşterilerin maddi durumunu da göz önünde bulundurduklarını göstermektedir. Uygun ve indirimli fiyatlar ile müşterilerin maddi durumu ve bütçesi düşünülerek sunulmaktadır. Olası bir sıkıntıda ve aksilik gibi durumlarda firmamız müşterilerin yanında olmasıyla ve ürününe sahip çıkması ile güvenilir olduğunun kanıtıdır.