Filtreler

FİYAT ARALIĞI


0 TL
20 TL

   
5 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 5 , Toplam 5

Perde Korniji

Kornij, mutfaklarda, odalarda ve iş yerlerinde yaygın olarak kullanılmakta olan bu ürün oldukça esnek ve kırılma şansı zor olan bir üründür. Müşterilerin sıklıkla tercih edilen ve edilmekte olan oldukça kullanışlı bir ürün olmakla bilinmektedir. İstenilen ve ihtiyaç duyulan boyutlarda müşterilere sunulmaktadır. Montaj edilmesi oldukça kolay ve çaba sarf etmeden yapılmaktadır. Parçaları oldukça uygundur ve kullanışlıdır. Temizlenmesi kolay ve leke tutmamaktadır.

Perde Askısı, oldukça dayanıklı olan bu ürün plastikten imal edilmekte olduğu esnek bir yapıda ve oldukça da dayanıklı olmasıyla müşterilerin ve kullanıcıların kalbinde taht kurmuşlardır ve güvenle kullanmaktadırlar. 1. Sınıf kalitede olan bu ürün oldukça uzun ömürlü olarak bilinmekte ve ömrü uzun olarak kullanıcılara sunulmaktadır.  Perde korniji, Temizlenmesi oldukça kolay nemli bir bez yardımı ile veya kuru bir bezle de rahatlıkla temizlenmektedir. Yüzeyinde kir tutmamakta ve şık bir görünüm sağlamaktadır. Parçaları sayesinde sıkıntı yaratmadan rahatları kolay bir montaj imkanı sunmaktadır. Darbelere karşı dayanıklı olmasıyla ve sağlam bir yapısı ile bilinmektedir. Esnek yapısı ile müşterilere daha uygun ve konforlu kullanım sağlamaktadır. Firmamızda 3 kanallı hali bulunmaktadır.

Plastik Perde Rayı, ekonomik ve değişebilen uygun fiyatlar ile müşterilerimize sunulmaktadır ve ayrıca ürün şık görünümü kullanıldıkça ilk gündeki gibi kalacaktır. Firmamız ürünü indirimli ve uygun fiyatlarda müşterilerimize sunulmaktadır. Firmamız hem ürünün güvenilir olmasından dolayı ürüne sahip çıkmakta da ve müşterileri mutlu etmek amacı ile müşterileri mağdur koymamış